Urządzasz wesele? Pamiętaj o atrakcyjnych ozdobach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Gdy starania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać również o teoretycznych detalach, takich jak dekoracje najważniejszych placówek, jak i również różnych przedmiotów. Może dla niektórych państwa młodych, są to kwestie czasami mało istotne, to mimo wszystko opłaca się pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.

bukiet weselny

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę wszystko jest uzależnione od gustu młodej pary. Niektórzy bowiem lubują się w przepychu, inni natomiast wolą delikatne dodatki, jakie nie zasłaniają połowy maski, a jedynie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu.poznaj więcej detali (zdjęcie do CV – http://www.digital-motion.pl/sesja-do-cv/)Niezależnie od stylu dekoracji musi być ona praktyczna. Co to znaczy? Trzeba ją solidnie zamocować, aby nie ześlizgnęła się podczas jazdy oraz nie zawadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne i zagrażałoby bezpieczeństwu także innych uczestników ruchu.

Kluczowym elementem wpływającym na podjęcie decyzji ma klimat i kolorystyka sali balowej. To ona nade wszystko dyktuje nam styl, którego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to naprawdę luksusowa sala, w której nic nie rzuca się w oczy. Bez znaczenia od rodzaju i koloru ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeżeli panna młoda wybierze białą suknię. Biały kolor jest lekki, rozjaśnia salę i dodaje wyjątkowej lekkości.

Po drugie dekoracje samochodu powinny być dostosowane do modelu samochodu. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie wymagają więcej ozdób. Zawsze jednakże można wybrać np. urokliwe kokardki na klamki. Jakie poza tym dekoracje weselne Katowice można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży – od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, które o wiele łatwiej zamocować do pojazdu. Wiele panien młodych woli jednak żywe kwiaty, jakie są bardziej urokliwe – pachną oraz po prostu ładniej się prezentują.

Znakomite będą malutkie bukieciki na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor idealnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub p-audio brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją przyjemniejszą. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w jakiej przygotowujemy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć bądź kupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić samochód i kościół, a także zrobić zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie ”wesołe” kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Dekoracje powinniśmy też dostosować do pozostałych dekoracji ślubnych, by nie okazało się, że auto jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty albo ten sam kolor wstążeczek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Dobrze jest dbać o takie szczegóły, ponieważ, gdy potem będziemy oglądać albumy, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do dekoracji większej wagi.

Przed tym jak zaczniemy ozdabiać samochód, upewnijmy się, iż jest czysty. Nie każdy bowiem wypożycza auto w fachowej firmie- niektórzy decydują się na samochód pożyczony od przyjaciela bądź znajomego, ponieważ ma ładne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Koszty na wesele są tak duże, że warto jest pomyśleć o niewielkich oszczędnościach, jeśli tylko jest taka sposobność.