Fototapety w aranżacji wnętrz

biurko
Tapety i fototapety 3D jest to metoda na oryginalne ściany. Nie wyłącznie wyglądają efektownie, ale też powodują, że pomieszczenie zdaje się ogromniejsze.

biurko
Autor: Alison Chaiken
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki takim tapetom twoje ściany pomieszczenia charakteru. Czym przystroić ściany? Jeszcze nie tak dawno wybór był dosyć mały: typowe farby, płytki (złap okazje na płytki ceramiczne sklep internetowy- http://www.euro-ceramika.pl/) czy tapety. Obecnie do dyspozycji mamy znacznie więcej opcji. Tapety (nowoczesne fototapety) 3D i fototapety z zwodzącymi wzrok napisami, fototapety abstrakcja, to jedne z w najwyższym stopniu efektownych o abstrakcyjnych fototapetach. Stosownie dobrane potrafią całkiem przekształcić wnętrze.
fototapety schody
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Tapety 3D od klasycznych różnią się rodzajem nadruku. Tutaj obraz sprawia wrażenie trójwymiarowości, jakby wychodził ze ściany. Może to być nadruk realistyczny, dla przykładu krajobrazu, bądź abstrakcyjny, na przykład zwielokrotnionych kwadratów. Wydruk możesz wybrać z obszernej oferty proponowanej przez wytwórców, jak także skonstruować sami, np. z własnej fotografii. Niekiedy jednak korzystniej zaufać ekspertom i wybrać wzór z osiągalnej oferty rynkowej. Fototapety schody 3D są dobrym rozwiązaniem do małych mieszkań pełna oferta sklepu Viewgo. Poprawnie dopasowany nadruk może spowodować, iż pomieszczenie wyda się przestronniejsze jak też większe. Projektanci wnętrz często stosują ten trik w niewielkich toaletach. Wprowadzają właściwą wodoszczelną fototapetę na ścianie naprzeciw drzwi.

Wówczas pomieszczenie sprawia wrażenie o wiele większego. Wielość dostępnych deseni tapet jak też fototapet z efektem trójwymiarowości sprawia, iż możesz je dopasować do pomieszczenia nieomal w każdym stylu.