Fototapeta w naszym domu

Jeżeli nie podoba Ci się wystrój Twego wnętrza, i nie masz ogromnych pieniążków, ani pomysłu na ponowną aranżację pomieszczeń w domku – fototapeta jest pomysłem dla Ciebie.

sypialnia

Autor: KOŁO

W marketach znajdziesz mnóstwo unikalnych fototapet, jakie zlikwidują nudę i nijakość w Twym domu, natomiast jego lokatorów przeniosą w całkowicie inny, piękny świat. Czy fototapeta zwierzęta przydaje się do każdego pomieszczenia? Naturalnie! Nic nas nie ogranicza, i obeznany projektant projektanci wnętrz częstochowa wnętrz ochoczo korzysta z tych możliwości. W łazience, w kuchni, czyli w miejscach jakie narażone są na wilgotność, możesz wykorzystać fototapetę pokrytą laminatem bądź zastosować panele z hartowanego szkła. Na dodatek bogactwo w doborze deseni zapewnia możność spożytkowania fototapet dokładnie w każdym wnętrzu, tak w gustownym pokoju dziennym, barwnym pokoju malucha jak i w zwykłej umywalni. Oryginalnym pomysłem na aranżację pomieszczenia jest także użycie prywatnego, ukochanego zdjęcia – ważne jedynie by było świetnej jakości.
diody

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jasna fototapeta z głęboką perspektywą to idealna opcja dla małych oraz ciemnych pomieszczeń. Głębia pejzażu rozjaśnia wnętrze a także wizualnie je powiększa. Jest to doskonały sposób na optyczne powiększenie małej umywalni.

Fototapety droga też doskonale nadają się do zwiększenia wnętrza Twojego pokoju dziennego lub innego wnętrza i dobry architekt pomieszczeń entuzjastycznie stosuje te możliwości. Fototapeta z motywem drogi, nocny pejzaż miasta z lotu ptaka, gigantyczne wieżowce, szosy pełne neonów to coś dla lubiących aktywne życie.