Są ludzie, którzy bywają zapalonymi podróżnikami – każdą możliwą chwilę spędzają na zwiedzaniu jakiś miast na naszym kontynencie i na świecie

Jeśli miłośnik podróżowania urządza mieszkanie, to na pewno będzie tam cała masa akcentów jego wyjazdów. Na półkach zobaczymy przeróżne souveniry, a na ścianie zobaczymy pocztówki lub zdjęcia.

A co stałoby się, gdyby na jednej ze ścian w salonie umieścić nasze ulubione ujęcie w ogromnym formacie? Przyniosłoby to nieziemski efekt. Niezbędne w tym są fototapety miasta. Możemy wytypować coś z tych zdjęć, które oferuje nam Drukarnia albo możemy im zlecić wydrukowanie własnego zdjęcia.

Spodobał Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę kinkiet do salonu pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na zbliżony temat.

Będziemy wówczas wniebowzięci. Pijąc rano kawę lub jedząc obiad będziemy ciągle zerkać na swoją fototapetę i będzie to wywoływać radość na naszej buzi. Wspominać będziemy naszą wyprawę i znowu będziemy śnić o następnej.

fototapety miasta

Autor: home&you
Źródło: home&you
Jadalnia po włosku

Autor: Le Pukka concept store
Źródło: Le Pukka concept store
Wybierając ujęcie miasta, powinniśmy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Powinniśmy zastanowić się czy pasuje ono do naszego salonu oraz czy lepiej wytypować ujęcie zrobione w ciągu dnia czy w nocy? Jeżeli zdecydujemy się nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie samo w sobie jest genialne, może okazać się, że efekt ostateczny jest kiepski, gdyż wprowadziliśmy mrok do salonu. A przecież każdy wie, że zadaniem wystroju wnętrz wydaje się być rozświetlenie pokoi oraz wizualne ich powiększanie. Ciemne barwy jednak temu nie sprzyjają.

Z tego powodu trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.
Wybór fototapety musi być skrupulatnie przemyślany, by podobał się nam na długie lata.