Pokój dziecka w pastelowych kolorach

Jeśli aktualnie czekasz na narodziny dziecka, pewnie starasz się wykonać przytulne pomieszczenie dla dziecka. Takie wnętrze powinno być przede wszystkim przytulne i mądrze urządzone. Moi przyjaciele wykonali dziecięcą przestrzeń w skandynawskim stylu.

Jak sprawić, żeby Twe mieszkanie było wykończone naprawdę nieszablonowo? Parę fajnych porad dla początkujących

Urządzenie mieszkania w nieszablonowym stylu oczywiście nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydać – oczywiście jeśli zatrudnisz do tego architekta wnętrz, wówczas na pewno Ci się uda, co jednakże w wypadku, gdy będziesz chciał wydać na to nieco mniej pieniędzy i zdecydujesz, iż wykańczasz swe mieszkanie osobiście? Nie wahaj się nad tym bardzo – przygotowaliśmy dla Ciebie parę ciekawych wskazówek, dzięki którym Twoje mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru!

Firmowe mebelki do kuchni, czy takie zrobione przez stolarza? – a więc, wybór pomiędzy profesjonalizmem, a alternatywą „uczyń to sam”

Pragniesz urządzić na nowo kuchenkę – fachowo oraz z fantazją, używając nowoczesne meble? A może pragnąłbyś samiutki nauczyć się wytwarzać tego rodzaju mebelki i zrobić je samemu, pod okiem fachowców? Jeżeli tak to chcielibyśmy zaprosić do miasteczka Wrocław, gdzie spełnisz własne marzenia o nowiutkiej, jedynej w swoim rodzaju kuchence!