Jak sprawić, żeby Twe mieszkanie było wykończone naprawdę nieszablonowo? Parę fajnych porad dla początkujących

Urządzenie mieszkania w niebanalnym stylu niewątpliwie nie jest takie proste jak mogłoby się wydać – oczywiście jeżeli zaangażujesz do tego architekta wnętrz, wtedy z pewnością Ci się uda, co jednak w przypadku, gdy będziesz chciał wydać na to nieco mniej finansów i zdecydujesz, iż wykańczasz swe mieszkanie samodzielnie? Nie wahaj się nad tym mocno – mamy dla Ciebie kilka fajnych wskazówek, dzięki którym Twe mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru!

Co na ścianę?

Zazwyczaj malujemy ściany w mieszkaniu na neutralne kolory, na przykład na szaro lub kremowo. Zwykle wynika to z tego, że pragniemy mieć swobodę z manewrowaniu wszelkiego rodzaju dodatkami, jednakże jednocześnie powoduje to, że wszystkie współczesne domy wyglądają bardzo podobnie. Jasne ściany, meble z modnych sieciówek, a równocześnie kilka elementów w jednym wyrazistym kolorze – niewątpliwie widziałeś taki wystrój nieraz u swoich przyjaciół (panel tapicerowany). A co gdybyś zdecydował się dla przykładu na panele tapicerowane na ścianie? Zobacz, jak fajny może to być element – tego typu panele znakomicie sprawdzą się na przykład w sypialni, zainstalowane nad łóżkiem.
Fasady i świetliki stalowe

Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
Charakterystyczny element
Bynajmniej nie musisz wydawać fortuny aby Twe mieszkanie było ładne – jeżeli zainwestujesz w jeden designerski element, może się okazać, iż będzie to wystarczyło.

Takim elementem oczywiście mogą być dla przykładu ławeczki Chesterfield (ławeczka chesterfield), które doskonale sprawdzają się właściwie w każdym salonie. Jeśli się zdecydujesz na jej kupno, wówczas nie będziesz potrzebować niemal niczego innego.