Orientalne wnętrze w nowym wydaniu

Moda na styl orientalny pojawiła się w w naszym kraju w latach 80-tych XX wieku. Starano się wtedy wiernie odtwarzać między innymi wnętrza indonezyjskie i wyglądało na pewno ciekawie. Dzisiaj bogactwo orientalnego wzornictwo zestawia się z nowoczesną prostotą, co jest o wiele bardziej naturalnie. Wyposażając wnętrze w indonezyjskie meble może powstać klimat pełen zmysłowości i ciepła.

aranżacja w orientalnym stylu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Mnóstwo osób docenia urodę kunsztownie wykonanych mebli indonezyjskich z drzew egzotycznych, jak mahoń, teak,sono i innych.

Niniejszy tekst przedstawia rzeczywiście istotnie sprawy, ale sprawdź jeszcze tamto źródło (https://homeandliving.pl/) – z pewnością będziesz zdania, że są warte zapamiętania.

Jest to dzieło rzemieślników z Bali, Jawy i pozostałych Indonezyjskich wysp. Ten obszar meblarstwa z pewnością możemy określić artystycznym. Tradycyjne, lokalne wzory, najlepiej połączyć z tendencjami nowoczesnego designu. Co prawda akcesoriów ozdobnych i tkanin w orientalnym stylu nie brakuje, ale projektanci proponują, aby indonezyjskiego ducha wprowadzać z rozwagą. Niech meble indonezyjskie i na przykład wazon w tym stylu będą elementami ożywiającym całość. A pozostałe wyposażenie o minimalistycznym profilu będzie fantastycznym kontrastem, pozwalającym zachować naturalność – .

stylowe meble do salonu

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wybierając meble w stylu Indonezyjskim do własnego mieszkania najlepiej sięgnąć po nieskomplikowane formy w stylu ekologicznym, które dobrze sprawdzają się w klasycznych aranżacjach, jak też znajdują miejsce we wnętrzach loftowych. Takie właśnie meble nie tylko znakomicie się prezentują, ale również korzystnie oddziałują na nastrój domowników, bo indonezyjskie wzornictwo przekłada się na przytulną atmosferę w domu. Meble indonezyjskie wyróżnia wysoka jakość, odporność oraz wieloletnia posługa. Niektóre z nich powstają z surowców recyklingowanych, co na pewno nie jest bez znaczenia dla osób dbających o środowisko. Do wyboru mamy między innymi przyciągające swą oryginalnością komody oraz niskie stoliki z blatem z ręcznie kutego metalu. Nowoczesne, neutralne tło pozwoli je perfekcyjnie wyeksponować. Taka kompozycja to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować, zwiedzać egzotyczne miejsca i zbierać wspomnienia, a równocześnie chciałyby, aby ich mieszkania było nowoczesne i pozwalało na cudowny odpoczynek.