Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Na wiosnę Twoje pomieszczenie może przejść metamorfozę

Ślimaczo, dość powoli, ale na szczęście – przyjdzie wiosna! Ponadto, rozpocznie się czas remontowy i dużo osób postanowi coś odmienić w swoim lokalu! Podpowiem Wam teraz, jak prezentuje się najpiękniejsza metamorfoza mieszkania, którą widziałam.

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiś czas temu, dokładnie rok odwiedziłam koleżeństwa. Byli kupcami maleńkiej kawalerki w lubelskiej kamienicy. Mieszkanie było spore, ale niezwykle zaniedbane – od kilku lat było podnajmowane studentom. Z tego popdu właściciel nie wkładał w nie kasy, poza potrzebnymi naprawami – gdy pękła uszczelka, lub przestał działać piec. Pomyślcie – wyglądało jak z lat 70! Moi znajomi potrzebowali więc wykonać generalny remont.

Idealnie im ta sprawa wyszła.

Chcesz zgłębić większą ilość podobnych informacji? Jeżeli tak, to zobacz to unikalne źródło (https://nihilnovistudio.com/concept-store-wroclaw), gdyż również Cię zapewne zaintryguje.

Ściany okleili regipsami, zamalowali na delikatny, kremowy odcień. Podłogę obili ślicznym parkietem w jasnym odcieniu. Wnętrze, które wcześniej było ciemną norą, stało się bardzo jasnym i przestronnym pomieszczeniem. Mimo tego, że elementy mebli które są w mieszkaniu są ciemne! Łazienkę zrobiono w dwóch kolorach – fioletowym i beżowym.

Prezentuje się totalnie gustownie i pomimo ciopkiego metrażu mieści w sobie wszystko, co niezbędne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Zmieścili w niej nawet niewielką zamykaną szafkę na kosmetyki. Dzięki wielkiemu lustru wmontowanemu miedzy płytki jest ona bardzo duża.
Koleżanka, która jest posiadaczką kawalerki przyznała, że pomysłów głównie szukała w Internecie. Sama pomyślałam, że trzeba coś odnaleźć, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu: lovingit.pl/blog/before-after-mieszkania-naszej-czytelniczki-czyli-inspirujaca-aranzacja/