Tanie drzwi przesuwne do każdego lokum.

Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi przesuwnych i systemów przesuwnych. Drzwi przesuwane doskonale sprawdzają się w ciasnych korytarzach, przedpokojach, gdyż nie zajmują przestrzeni przy ich otwieraniu. Ponadto są też głównym elementem wykorzystywanym przy zabudowach garderób oraz bibliotek. Można je montować także w kuchniach i łazienkach. .

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Drzwi przesuwne znakomicie sprawdzą się też na poddaszu (). System drzwi przesuwnych, bazuje na drzwiach wewnątrz lokalowych, bez przylgowych – jedno tudzież dwuskrzydłowych. Szkielet systemu stanowi kaseta stworzona z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności otwierania drzwi. Drzwi przesuwne są optymalnym wykorzystaniem przestrzeni wnętrza. Drzwi przesuwne gwarantują wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni, optycznie powiększając pomieszczenie. Dostępna jest szeroka paleta kolorów, pozwalająca dopasować drzwi do każdego pomieszczenia. Drzwi przesuwne są niezwykle łatwe w montażu, na każdy rodzaj ściany. Izolowane drzwi przesuwne z aluminium oraz tworzywa sztucznego są natomiast kluczem do otwartych przestrzeni. W ten sposób taras (rolety do pergoli) czy balkon mogą stanowić przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Za sprawą wyjątkowej stabilności aluminium – możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszklonych powierzchniach, zapewniających optymalny dostęp światła. Systemy przesuwane mogą być stalowe lub aluminiowe. Do stworzenia systemów stalowych wykorzystuje się taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnie do tego przeznaczonych maszynach. Tory i ramki pokrywane są z obu stron warstwą cynku, która zapobiega korozji, a następnie nakłada się lakier podkładowy oraz wierzchni. Kształt profili aluminiowych, w systemach przesuwnych uzyskuje się za sprawą odpowiedniego formowania. Tory i ramki wykonane są ze stopu aluminium oraz polakierowane poliestrem, drewnopodobnym lakierem PCV albo powłoką galwaniczną.

Firma Stawia na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Przedsiębiorstwo stara się pomagać, doradzać oraz trafiać w gusty klientów. Firma nieustannie poszukuje dla nich odpowiednich rozwiązań, będących kluczem ich zadowolenia. Przedsiębiorstwo chce współdziałać w kreowaniu stylowych wnętrz Klientów, zdobywać ich zaufanie i budować długoterminowe relacje. Przedsiębiorstwo czerpie wiedzę i doświadczenie z długoletniej działalności, by dostarczać produkty najwyższej jakość. Przedsiębiorstwo jest otwarte na potrzeby rynku, nieustannie śledzi i podąża za trendami w branży, by identyfikować potrzeby Klientów.

Priorytetem dla przedsiębiorstwa jest nieustanne podnoszenie jakości usług jak i kwalifikacji personelu. Ponad 10-letnie doświadczenie, zaawansowana technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma jest dziś jednym z wiodących dystrybutorów stolarki drzwiowej w Polsce.