W jakim miejscu powinna zostać usytuowana domowa garderoba, aby nie przeszkadzała innym członkom rodziny?

Dla co poniektórych osób ciekawostką mogłoby być to, że wiele budynków jednorodzinnych posiada co najmniej jedno wspólne pomieszczenie z prawie jakimkolwiek teatrem.

Smerfastyczna pościel

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
..I nie jest to ani pokój, gdzie przechowuje się stare rekwizyty, ani przykładowo krzesła.
Przedszkole

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl
Jest to znacznie bardziej istotne miejsce pod nazwą garderoba. W wypadku domu jednorodzinnego to zazwyczaj stanowisko, gdzie trzyma się swą odzież. Dodatkowo miejsce to mogłoby zostać złączone z sypialnią oraz łazienką. Garderoba jest aktualnie niezwykle popularnie wykorzystywanym w mieszkaniach miejscem, ponieważ dowolna pani lubi dbać o swoją atrakcyjność. Mieści się tam obszerne lustro – szczegółowe informacje -, szafka określana jako toaletka oraz naturalnie wieszaki na wszystkie ubrania. Interesującym rozwiązaniem jest umieszczenie wieszaków we wnętrzu dużej, zajmującej całą ścianę szafy, na drzwiach której umieszczone jest bardzo obszerne dodatkowe lustro (jesteśmy tutaj). Taka domowa garderoba wielokrotnie mieści się na piętrze, dzięki czemu (dzięki między innymi oknom dachowym) mogłaby być pomieszczeniem bardzo jasnym, a duża część produktów nie będzie zawadzać innym domownikom w czasie ich powszednich czynności.
W naszym języku funkcjonuje niezwykle wiele homonimów, zatem słów brzmiących w jednakowy sposób, lecz posiadających różne znaczenia. Podobnie jest w tym przypadku, ponieważ garderoba to także miejsce, w którym aktor przygotowuje się do swojej roli.

Pomieszczenie posiada podobną funkcję, przy czym zamiast normalnych ubrań, znajdują się w tamtym miejscu różnego typu kostiumy. Tego typu teatralna garderoba mogłaby również służyć jako miejsce, w którym aktorzy odpoczywają podczas antraktów, zatem przerw w przedstawieniu.