Gdy Poszukujesz pomysłu na przystrojenie swojego wnętrza

Masz zamiar zatrzymać wakacyjne wspomnienia? A może pamiętać córkę, która mieszka na bardzo daleko? Doskonałym miejscem do ekspozycji naszych rodzinnych wspomnień jest ściana. Trzeba jedynie wywołać zdjęcia. Szukasz pomysłu jak powiesić ramki? Dziś kilka inspiracji związanych ze zdjęciami na ścianie.

pokój

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografiami w ramkach możemy także pozornie poszerzyć wnętrze, albo sprawić, że zrobi się dużo wyższe. Jak? Jeśli zawieszamy ramki poziomo, to robimy wrażenie, że ściana wydaje się dłuższa. Z kolei wieszając je pionowo sprawią, że pomieszczenie wyda się wysokie. Frapującą propozycję mam na blogu lovinit (wieszanie ramek na zdjęcia). Pisząca, blogerka lou pokazuje, że tak naprawdę można mądrze łączyć różne kolory i kształty ramek w jedną, spójną całość. Do tego tłumaczy nam, jak ciekawie je połączyć z meblami.
Oryginalnie wyglądają wielkie ramki na zdjęcia z niewielkimi zdjęciami .

Kiedy zafascynował Cię prezentowany tekst, to nie zastanawiaj się tylko odwiedź serwis (https://wphw.pl/biurka-gamingowe), a znajdziesz tu pokrewne, interesujące informacje na ten temat.

Musimy tylko dobrze dobrać tło. Jednym z oryginalniejszych miejsc na wybór ściany z fotografiami jest korytarz. Pod ścianą należy ustawić ławkę, na którą położymy kilka poduch. Resztę przestrzeni wykorzystujemy przybijając różnokolorowe ramki. Zastanówmy się, czy chcemy by całość była uporządkowana, czy może na ścianie ma panować kontrolowany nieład. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na powieszenie fotografii w rzędzie, w takiej samej wielkości ramach, albo kilka obok siebie, równolegle i symetrycznie.

Zaciekawił Cię ten post oraz opracowane tu wiadomości? Kolejne informacje z www (https://www.miloni.pl/nowoczesne-stoly-drewniane/stoly-debowe) oczekują na pod tym linkiem. Zapraszamy!

Druga koncepcja daje ich dowolność zarówno w doborze rozmiarów, jak i barw oraz wykończenia.
Całość zależy od nas – naszej pomysłowości oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może lubimy przestrzeń artystyczną.