W jakie meble wyposażyć biuro? Zobacz naszą propozycję.

Na wyposażenie biura składają się nie tylko urządzenia elektroniczne, lecz także odpowiednie meble, które gwarantują komfort w trakcie pracy i pozwalają na wypoczynek w czasie przerwy od obowiązków. Doradzamy jak wyposażyć biuro, by wymienione elementy były spełnione.

Nowoczesne meble biurowe to modele faktycznie funkcjonalne, ale również atrakcyjne stylistycznie – . Dzięki zróżnicowanej ofercie można zdecydować czy chcemy przez aranżacje biura pokazywać klasykę oraz spokój, czy też oryginalność i innowację. Wszystko uzależnione jest od tego z czym powinna kojarzyć się nasza działalność i oczywiście od naszego stylu. Koniecznym wyposażeniem każdego biura są biurka i fotele.

Tak wciągnął Cię nasz wpis, że masz chęć na nowe posty? Najmniejszy problem. Najnormalniej w świecie najedź na hiperłącze do źródła i czytaj dalej.

Możemy wybrać eleganckie, drewniane biurka ze sporą ilością szuflad na dokumentację, lecz również designerskie biurka – z blatem o naturalnych wyglądzie i metalowymi ramami. Dla amatorów chłodnego stylu proponowane są modele z blatem wykonanym ze szkła. Znakomitym uzupełnieniem każdej firmowej przestrzeni będą eleganckie krzesła, które dzięki miękkości siedziska oraz oparcia, ale również opcji regulacji na różne sposoby, zapewniają należyty komfort. Musimy pamiętać, że te dwa elementy wyposażenia – krzesła i biurka – powinniśmy dopasować wysokościami, aby wielogodzinna praca z powodu źle dobranych mebli nie odbiła się na zdrowiu.

biuro

Autor: JasonParis
Źródło: http://www.flickr.com

Projektując biuro nie możemy także zapomnieć o urządzeniu przestrzeni, w które pracownicy będą odpoczywać, jeść śniadanie czy obiad, abo pić kawę, która doda siły na następne godziny pracy. Z tego powodu warto znaleźć miejsce na kuchenny aneks z wydłużonym blatem i siedziskami typu krzesła hoker –

Tego rodzaju krzesła proponowane są w wersji plastikowej, ale także drewnianej, dostępnej także z miękkim wykończeniem. Jeżeli już wybraliśmy drewniane biurko to najlepiej będzie iść konsekwentnie w tę stylistykę i postawić na drewniane hokery. Oryginalności nada wyrazisty kolor tapicerki czy interesujący wzór. Świetnym pomysłem może okazać się zamówienie takich mebli u projektanta lub oddanie starych hokerów do renowacji, by dopasować obicie do barw, które przebijają się w identyfikacji wizualnej naszej firmy – logo, wizytówkach itp. W tej sposób możemy spersonalizować wnętrze i wpływać na budowanie rozpoznawalności marki. Krzesła hoker są właściwym wyborem do niewielkich przestrzeni biurowych, gdyż nie zajmują dużo miejsca, a równocześnie gwarantują dobre warunki, aby na chwilę się zrelaksować.