Hokery barowe – obowiązkowe must-have pubu

Posiadając własny pub niewątpliwie warto wyposażyć go tak, żeby był użyteczny , jak również wyróżniał się interesującym smakiem. Potrafi na to wpływać bardzo wiele różnych czynników – przykładowo należyte oświetlenie, dekoracyjne dodatki, rodzaj i wielkość barku, design stolików i krzeseł , a także rzeczy które decydują o przeznaczeniu pubu – na przykład występowanie sceny bądź parkietu.

Krzesło barowe

Źródło: damnet.pl
Chociaż różnych opcji jest pod tym względem wyjątkowo wiele, niewątpliwie warto wziąć pod uwagę piękne hokery barowe – nie tylko są nieocenione dla stałych bywalców uwielbiających rozmawiać z barmanami, ale także nadają knajpie bardzo gustowny wygląd. Zależnie od konkretnego pomysłu można dzięki nim wprowadzić do knajpy stylistykę vintage – przykładowo lat 50. – albo ultranowoczesną.

Wszechobecne są też rozmaitego rodzaju miksy stylów – należy jednak wówczas mieć na uwadze, że eklektyzm bywa sztuką wymagającą, za to dobrze przemyślany bez wątpienia wyjdzie na plus u klientów. Warto do nich dostosować inne designerskie dodatki do pomieszczeń – przykładowo lampiony, stoliki, posążki, regały oraz dekoracje ścienne.

Hokery barowe – – to specyficzne wysokie krzesła popularne w rozmaitego typu klubach rozrywkowych i gastronomicznych – na przykład kawiarniach albo klubach muzycznych. Wygodne i wysokojakościowe, z pewnością będą się podobać od pierwszego spojrzenia. Takie krzesła mogą mieć rozmaitą kolorystykę i design – od nieskomplikowanych obrotowych stołków na wysokiej tyczce aż po minifotele. Pod względem materiałów wybór także jest bardzo obszerny – ich siedziska mogą być wykonane ze skóry (także sztucznej), tapicerki lub specjalnie wyprofilowanego tworzywa sztucznego.

Z pewnością należy pamiętać, że z ich długością jednak nie należy przesadzić – wówczas spowoduje to znaczną niewygodę dla ludzi niskiego lub nawet średniego wzrostu. Hokery, ponieważ zwykle stoją tuż przy barze, niewątpliwie muszą nawiązywać do niego estetyką lub przynajmniej kolorem.

Wiele firm teraz ma oferty hokerów barowych – dlatego też ich wybór jest wyjątkowo spory i niewątpliwie każdy jest w stanie znaleźć coś najkorzystniejszego dla siebie i potrzeb swojego baru. Poza hokerami warto rozważyć zakup gustownych, designerskich kubków, dzbanków, talerzyków i kieliszków – zawsze lepiej się pije z czegoś, co ładnie i gustownie wygląda.

Fenomenalnym pomysłem jest również zapoznanie się z propozycjami i opinią internautów na temat wystroju pokoi barowych – ich opinie nieraz bywają pod tym względem bardzo cenne.

Zaintrygowały Cię istotne informacje (http://www.gappy.pl/) zaprezentowane w naszym artykule? Niezwykle miło zatem będzie nam dzielić się z Tobą nowymi wątkami. Czekamy na recenzję!

W internecie można również odnaleźć zdjęcia gotowych aranżacji takich pomieszczeń – dzięki temu można ocenić, jak wybrane hokery barowe wyglądają w praktyce.