Nadaj niecodziennego klimatu swojemu wnętrzu

Wielu z nas, gdy decyduje się na kupno lokum, na starcie wyobraża sobie, w jaki sposób je udekoruje. Bowiem pragniemy, aby nie jedynie nasi goście czuli się u nas jak najlepiej, ale głównie abyśmy my, jako gospodarze, czuli się tam komfortowo.

Dlatego też, jeśli pragniesz uzyskać jak najciekawszy rezultat, warto zastanowić się nad motywem przewodnim danego pokoju.
meble indonezja

Autor: symmetry_mind
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz koncepcji w temacie meble Indonezja to właściwe miejsce aby ją odszukać. Gdyż ten starodawny kraj ma niezwykle bogatą architekturę wnętrz. Każdy mebel tam sporządzony to autentyczne arcydzieło. Oczywiście nie potrzebujemy podróżować tak daleko, żeby zorientować się jakie chcemy kupić meble Indonezja, a właściwie jej sztuka, może być nam przedstawiona za pomocą książek zajmujących się zagadnieniem sztuki azjatyckiej. Tak samo nie musimy koniecznie kupować oryginalnych mebli azjatyckich, wystarczą ich wierne reprodukcje, sporządzone przez polskich rzemieślników.
Nic nie doda elegancji naszemu mieszkaniu tak, jak stoły ze starego drewna. Właściwie odnowione, pokryte bejcą, stoją na honorowym obszarze w naszej jadalni. Wbrew pozorom, nie trzeba wydać majątku żeby wejść w ich posiadanie. Bowiem na targach starzyzną, możemy co tydzień trafić na pełno ciekawych mebli, także na stoły ze starego drewna. Są one zazwyczaj sprzedawane w marnym stanie, jednak większość korozji da się odwrócić. Dlatego jeśli zdecydujemy się zakupić zniszczony antyk, warto wzbogacić się także o odpowiednią literaturę, z tematu konserwacji zabytków.
Jeżeli pragniesz, aby twoje lokum było nietypowe, postaw na interesujące meble.

Nie kupuj ich w standardowych marketach, tylko u alternatywnych wytwórców albo na targach. Gdyż tak samo meble (www.inwencja-meble.wroclaw.pl/) orientalne jak i zabytkowe wyglądają zjawiskowo, również z modernistycznymi dodatkami.