Klimatyzacja, kontra nawilżacze – czyli, jak zapanować nad klimatem panującą wewnątrz domku

Ile są warte przenośne klimatyzacje? A co zrobić z nawilżaczami naszego powietrza? Jakie są ich alternatywy oraz ile trzeba za nie się wykosztować? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się, gdy dobrze odczytasz obecny artykuł!

Odpowiedź na rozpoczynające pytanko we wstępie, jest bardzo szeroka, gdyż jeżeli chodzi o maszyny do klimatyzacji, które to można przenosić – inaczej przezywa się to klimatyzacja przenośna – to spoglądając na ich wielkość czy firmę, istnieje możliwość stwierdzić jedną rzecz: dobra klimatyzacja przenośna nie jest to zbyt taniutki interes. Ceny za owe klimatyzacje rozpoczynają się od okolicy 200 złotówek, jednakże są to zwykle „żrące” prąd potworki, które mimo iż posiadają wiele funkcji, to często nie są wstanie im podołać przez bardziej długi okres. Zazwyczaj klimatyzatory, które to posiadają te kilka funkcji zamiast jednej, bywają „skoncentrowane” mocniej na pojedynczej rzeczy, jaką ma możliwość być: funkcja do ochładzania, do nawilżania, albo oczyszczania powietrza. Nasze osoby w dalszej cząstce felietonu skupimy się na nawilżaczach przedsiębiorstwa Venta, oraz na konkretnych nawilżaczach rodzaju ultradźwiękowe.

Fotografia w lustrze

Autor: Gisela Giardino
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o polecany nawilżacz venta, to charakteryzują się te produkty faktem iż posiadają dwójkę funkcje, a mianowicie: nawilżanie, oraz Oczyszczanie. Bywają to tak nazywane nawilżacze „2w1”. Samiutka przedsiębiorstwo produkuje swoje wyroby w własnym rodzimym kraju, a więc Niemczech. Bywają doskonałe do miejsc, gdzie mieszkają dzieciaki!

Na finiszu poruszymy temacik: wybitny nawilżacz ultradźwiękowy, który posiada swoje wady oraz zalety. Nie wątpiąc w to do zalet mamy możliwość zaliczyć energooszczędność, cichą pracę, a także możliwość wybrania ciepłej lub zimnej pary w zależności od własnych zapotrzebowań.