Jeżeli masz hotel lub jakikolwiek interes, gdzie przyjmujesz klientów, należy pomyśleć o tym, żeby Twoi goście już od progu czuli się u Ciebie przyjemnie

Właściciele hoteli, salonów fryzjerskich, kosmetyczki i sporo innych przedsiębiorstw z przeróżnych dziedzin powinni rozsądnie podumać o nabyciu nowoczesnych mebli na recepcję.

fototapeta

Autor: http://demural.co.uk/
Źródło: http://demural.co.uk/
Okres zwykłego biurka odchodzą do lamusa. Dzisiaj meble recepcyjne bywają coraz bardziej wykwintne- meble recepcyjne. Wynika to z tego, że jest to główny kawałek lokalu, który dostrzega gość i warto, żeby już od progu miał o nas pozytywne zdanie i był życzliwie nastawiony.

W związku z tym jaki charakter ma firma, meble recepcyjne będą dopasowywały się w całościowy wygląd całego lokalu. Jeśli masz elegancki hotel lub najmodniejszy w okolicy salon kosmetyczny, to meble recepcyjne powinny być bardzo gustowne, ale również nieschematyczne. Gość już od wejścia powinien wiedzieć, że oto znajduje się w idealnym lokalu, gdzie zostanie otoczony odpowiednią troską. Barwa mebli może być różna, ale powinna ona pasować do ogólnego designu pomieszczenia. blaty recepcji zawsze zrobione są z surowców, które nie pozostawiają nieeleganckich smug. Jeżeli życzeniem klienta jest nowoczesny wystrój, to meble recepcyjne mogą być zestawieniem różnych materiałów – przykładowo aluminium i szkła. Nowością, która cieszy się dużą chodliwością, jest podłączanie subtelnego oświetlenia LED na froncie lady, co dodaje elegancji wystrojowi.
recepcja w szkole językowej

Autor: Shane Global
Źródło: http://www.flickr.com

Nie można także zapominać o części przeznaczonej dla gości czyli komfortowych sofach i pasujących do całości ław, przy których gość będzie mógł poczekać i napić się kawy. Abi meble