Jak otrzymać dofinansowanie na modernizację oświetlenia?

Nie od dzisiaj wiemy, że atrakcyjna ekspozycja produktu korzystnie oddziaływa na sprzedaż.
Rozmyślny projekt oświetlenia jak też trafny Wybór wykorzystanych źródeł światła, ma kluczowy wpływ na atrakcyjność prezentowanego artykułu.

pościel

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: Artdecor24.pl
Główne zadanie systemów oświetleniowych w markecie, to zapewnienie stosownej ilości światła jak też poprawnej prezentacji produktów. Jako oświetlenie główne z reguły wykorzystuje się żarówki liniowe. W mniejszych marketach funkcję tą pełnią też żarówki kompaktowe a także żarówki halogenowe, w większych – lampy metalohalogenkowe. Aby oświetlenie dla sklepów spełniało swoją rolę, musi być równomierne i mieć należyte natężenie.
inwestycje w modernizację oświetlenia w niewielkich oraz średnich przedsiębiorstwach objęte są opłacaniem w ramach projektu PolSEFF2. W przypadku owych inwestycji biznesmen może skorzystać z 2 ścieżek aplikowania o finansowanie.
katalog

Autor: Kids Town
Źródło: Kids Town
Jeśli chodzi o finansowanie modernizacji oświetlenia pierwszą ścieżką jest skorzystanie z procedury uproszczonej, polegającej na zakupie a także instalacji oświetlenia dostępnego na liście LEME. Baza artykułów zarejestrowanych na LEME osiągalna jest na stronie www programu.

Równie ekscytujące zagadnienia znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeżeli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem (https://jeger.pl/pl/393-farby-tablicowe), który jest tu!

Strategia ta cechuje się dużo krótszym przebiegiem zakwalifikowania inwestycji do projektu.

Drugą ścieżką aplikowania, polecaną przy projektach całościowych będzie strategia standardowa, w ramach której biznesmen jest w stanie otrzymać gratisową pomoc fachową w procesie aplikowania jak też przy ocenie energetyczno-finansowej inwestycji.