Czy oraz gdzie warto eksperymentować z interesującymi rozwiązaniami gdy chodzi o aranżację? Co okaże się fajnym pomysłem?

Ciekawe przedmioty w domu nadają wnętrzu wyjątkowego klimatu. Warto czasami zdobyć się na trochę odwagi i odejść od standardowego myślenia o urządzeniu swojego domu.

W końcu ma się w nim nam przede wszystkim wygodnie mieszkać.
Ścianka szklana, balustrada

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl
płótno - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
W ogóle nie chodzi tutaj o zastosowanie niestandardowych rozwiązań w całym lokum, lecz ważne, by stworzyć w mieszkaniu tego typu zakątki, gdzie będzie można się odprężyć. W tym celu świetnie nada się pufa worek, jaki układa się do naszego ciała. Natomiast w salonie może nie prezentować się on zbyt dobrze razem z innego rodzaju meblami, lecz nie zaszkodzi zrobić kąt, w jakim ustawimy taki mebel, do tego jakąś lampkę i w ten sposób będziemy mieli idealne siedzisko do czytania.
Niecodzienne pomysły z pewnością dobrze jest przemyśleć, lecz też nie rezygnować z nich, bo są przykładowo zbyt odważne. Wielu ludziom marzy się w mieszkaniu hamak, ale odchodzą od tego typu pomysłów, bo zdają im się absurdalne. A przecież w sklepach znajdziemy tego typu rozwiązania, które idealnie wkomponują się w klimat naszego lokum. Wiszące siedziska to już nic nadzwyczajnego, więc czemu nie umocować do sufitu hamaka, albo innej konstrukcji, w jakiej możemy się przyjemnie położyć oraz oddać relaksowi. Przykładowo sypialnia okaże się idealna do takich eksperymentów, gdyż to taka prywatna strefa, do jakiej zazwyczaj nie zaglądają ludzie.

Z tego względu w tym miejscu, nawet gdy któryś z pomysłów po czasie wyda nam się nietrafiony, to będziemy mogli dokonać zmian. Kto wie, może tego typu pomysły, jakie realizujemy tylko na małej przestrzeni tak nam się spodobają, że zechcemy wykonać aranżacyjną rewolucję w reszcie domu.