Czy ogień mógłby pachnieć jak np. wanilia czy też okres dzieciństwa?

Z pewnością w przeszłości miałaś okazję spać w domu na wsi, gdzie usłyszeć można było za oknem wyjące do księżyca wilki, a odgłos taki był pomieszany z koncertami pasikoników oraz rechotaniem żab.

Jeśli chcesz powrócić do tych lat i po południu we własnym mieszkaniu znowu czuć pozbawione trosk dzieciństwo, jest coś, co może pomóc Ci wrócić do przeszłości.
półka

Autor: Alishao
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu niezwykłym wehikułem czasu mógłby zostać produkt o nazwie Yankee Candle duży słoik, w jakim zamieszczona jest ta aromatyzowana świeca powoduje, że można delektować się jej zapachem aż przez kilka dni od chwili jej zapalenia. Potem wystarczyłoby wyłącznie opatulić się ciepłym kocem i zanurzyć się w swoich wspomnieniach. Ta aromatyzowana świeca mogłaby posiadać zapach cytrusów, wanilii czy także bursztynu. Gdy znużeni swymi rozmyślaniami w końcu uśniemy, nasz sen z pewnością da nam upragnione ukojenie. Użyty w tego typu świecach wosk, mógłby posiadać także inne zapachy, np. miodu, ponieważ może być bardzo nasączony olejkami. Zniewalające wyobraźnię aromaty ulatniają się zaraz po zapaleniu knota.
noże japońskie

Autor: Chroma
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Towar stworzony jest z najwyższej jakości składników, zatem prawdziwego wosku czy naturalnych ekstraktów. Korzystając z Yankee Candle warto mieć również podstawkę i nożyczki. Takie świece oferują wysoką wydajność (100-150 godzin świecenia). Świeczka wypala się do samego końca, ponieważ zawarty w niej knot może zostać ręcznie prostowany.

Przechodząc do sedna sprawy – ta praktyczna witryna (https://alena-firany.pl/gotowe-firany-makarony.html) prezentuje trochę inny punkt widzenia na tę problematykę, niż to zostało przedstawione w artykule, który teraz czytasz.

Płomień świecy jest optymalnie umiejscowiony, zatem może ona cieszyć oko, jak i nos przez wiele nastrojowych wieczorów.

Można ją zakupić w wielu sklepach, również przez internet.

Nie zwlekaj – tylko zobacz odpowiedni serwis (http://www.miloni.pl/blog/renowacja-stolu-z-drewna/), z którego dowiesz się dużo ciekawych danych w odniesieniu do przedstawianego tematu.

Cena świecy nie jest duża, biorąc naturalnie pod uwagę wszystkie miłe myśli, jakie dzięki niej powstaną w naszej głowie.