Czy ogień mógłby pachnieć jak np. wanilia czy też okres dzieciństwa?

Z pewnością w przeszłości miałaś okazję spać w domu na wsi, gdzie usłyszeć można było za oknem wyjące do księżyca wilki, a odgłos taki był pomieszany z koncertami pasikoników oraz rechotaniem żab.

Jeśli chcesz powrócić do tych lat i po południu we własnym mieszkaniu znowu czuć pozbawione trosk dzieciństwo, jest coś, co może pomóc Ci wrócić do przeszłości.
półka

Autor: Alishao
Źródło: http://www.flickr.com

Tego typu niezwykłym wehikułem czasu mógłby zostać produkt o nazwie Yankee Candle duży słoik, w jakim zamieszczona jest ta aromatyzowana świeca powoduje, że można delektować się jej zapachem aż przez kilka dni od chwili jej zapalenia. Potem wystarczyłoby wyłącznie opatulić się ciepłym kocem i zanurzyć się w swoich wspomnieniach. Ta aromatyzowana świeca mogłaby posiadać zapach cytrusów, wanilii czy także bursztynu. Gdy znużeni swymi rozmyślaniami w końcu uśniemy, nasz sen z pewnością da nam upragnione ukojenie. Użyty w tego typu świecach wosk, mógłby posiadać także inne zapachy (więcej informacji), np. miodu, ponieważ może być bardzo nasączony olejkami. Zniewalające wyobraźnię aromaty ulatniają się zaraz po zapaleniu knota.
noże japońskie

Autor: Chroma
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Towar stworzony jest z najwyższej jakości składników, zatem prawdziwego wosku czy naturalnych ekstraktów. Korzystając z Yankee Candle warto mieć również podstawkę i nożyczki. Takie świece – sprawdź naszą propozycję – oferują wysoką wydajność (100-150 godzin świecenia). Świeczka wypala się do samego końca, ponieważ zawarty w niej knot może zostać ręcznie prostowany. Płomień świecy jest optymalnie umiejscowiony, zatem może ona cieszyć oko, jak i nos przez wiele nastrojowych wieczorów.

Można ją zakupić w wielu sklepach, również przez internet. Cena świecy nie jest duża, biorąc naturalnie pod uwagę wszystkie miłe myśli, jakie dzięki niej powstaną w naszej głowie.