W jaki sposób udekorować lokum poduszkami?

Lubisz poduszki? Tak?! Idealnie zatem trafiłeś! Dziś piszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Faktem jest, że może być to świetny pomysł na ozdobienie salonu.

Oryginalne poduszki

Autor: home&you
Źródło: Home&you
Drobiazgi tak naprawdę robią klimat wnętrza. Wszyscy o tym pamiętają – postawienie samych mebli nie zrobi całkowitej aranżacji domu. Fajnym konceptem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one charakter tylko dekoracyjny, jak również mieć jakieś funkcje w wnętrzu. Np. w kuchni możemy je ułożyć na ławce przy stole, stworzą wygodne miejsce siedzenia, podobnie jak w pokoju dziennym, poukładane na krzesłach przy stole. Przepadam za wszelkiej maści poduszeczkami, malutkimi albo większymi, które kładzie na wersalce, czy łóżku.

Kilka inteligętnych i praktycznych pomysłów odnalazłam na blogu Lovingit: . Kiedy pomyślimy się już w jakim miejscu i charakterze mają być jaśki takaposciel jaśki wykorzystane, należy starannie wykombinować ich krój.

Jeśli chcemy by wszystkie miały podobne obszycie, ale nie ma opcji kupna takiej liczbty jaśków, przemyślmy kupno odpowiedniej ilości materiału w sklepie. Wybierzemy wtedy ładny kolor i wzór, a uszyciem zajmiemy się sami, lub zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu może mieć dekorację z poduszek. Także korytarz! Jedną z tych bardziej płaskich możesz przybić do dykty, a do niej przymocować kilka haczyków. W taki sposób wykonasz niezwykle ciekawy wieszak na płaszcze. Pomyśl o tym, żeby deska, albo dykta którą zastosujesz była dość gruba i mocna. W innym przypadku wieszak nie posłuży ci za długo.