Sala weselna ozdobiona kolorowymi balonami

Wystrój sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które zapadną w pamięć gości. Rzecz jasna nie ozdoby są w dniu ślubu na pierwszym planie, ale mogą one sprawić, że zaproszeni poczują się radośniej i faktycznie będzie czuć weselną atmosferę. Z radosnymi dniami niezmiennie kojarzą się ozdoby takie, jak balony i konfetti. Na Twoim weselu możecie wprowadzić obie opcje.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Balony wszędzie doskonale wyglądają. Dziś jest to właściwie ozdoba klasyczna, ale wciąż często wykorzystywana przy najróżniejszych okazjach. Balony natychmiast wprowadzają imprezową atmosferę. Ogromnym plusem balonów jest to, iż stanowią one bardzo niedrogą formę dekoracji. Co więcej, można samemu przystroić salę przy ich pomocy. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie. Wystarczy kupić opakowanie balonów, napełnić powietrzem razem z kimś z rodziny i powiesić pod sufitem.

Dobrze jest zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali jesteśmy w stanie zawiesić i kilkaset balonów – wszystko zależy od naszego pomysłu oraz rozmiarów pomieszczenia. Ceny balonów mogą być zupełnie inne. Dobrze jest pójść na zakupy do hipermarketu albo sklepie tematycznym, aby kupić większe opakowanie. W takim wypadku zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy także przywiązać grubą nitką. Wiązanie powinno być wytrzymałe, gdyż części dekoracji mogą być przypadkowo trącane przez gości. Ważne, aby balony wtedy nie oderwały się.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, warto również kupić konfetti. To akurat taka rzecz, której może być wszędzie dużo. Jeżeli będzie leżeć (zobacz materac 72h) na podłodze, na pewno nikomu nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl (loving it – tysiąc pomysłów na weselne dekoracje)