Zastosowanie oświetlenia LED

Oświetlenie diodowe jest ciągle jeszcze niusem dla poniektórych, toteż poniżej postaramy się przybliżyć Państwu trochę możliwości i zastosowania diod LED jako źródła światła.

bezpieczeństwo

Autor: digital cat
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie ledowe coraz nagminniej zaczyna być wykorzystywane jako podstawowe źródło światła tak w zastosowaniach ogólnych jak również jako oświetlenie biurowe. Awans technologiczny zapewnia już od pewnego czasu pozyskanie naprawdę dużego natężenia światła całkiem wystarczającego do oświetlania mieszkań, miejsc pracy, zastosowań zewnętrznych (oświetlenie uliczne, etc.) bądź też specjalistycznych (światła ostrzegawcze, itp – nasza strona internetowa.

Nie zwlekaj! Jeżeli zainteresowały Cię przeczytane informacje, to z pewnością bieżąca notka (https://www.probis.info/realizacje/) na ten temat też Cię skusi. Przejrzyj artykuł o tym zagadnieniu.

Giętkie taśmy ledowe skryte w specjalnych aluminiowych profilach z szybką oraz zamontowane pod szafami wiszącymi w kuchni w taki sposób, by oświetlać blaty, okazały się być doskonałym (w dodatku nieomalże bezcieniowym) źródłem światła dla wszystkich robót kuchennych – zapoznaj się z ofertą na Markowe zamienniki żarówek halogenowych bez problemu zastępują halogeny o mocy 35 W zapewniając w zamian małe rachunki, możność doboru tonu bieli, brak nieodzowności wymiany przez co najmniej kilkanaście lat a także brak wysokiej temperatury (a co się z tym łączy ryzyka pożarowego, czarnych plam na sufitach, etc.).

Diody dużych sił (10 W bądź więcej) cudownie sprawdzają się przy oświetlaniu większych obiektów jasnym światłem. Oświetlenie LED do sklepu to dokładnie takie światło.

Wykorzystujemy je również do oświetlania magazynów, hal produkcyjnych, ogrodów a także podobnych obiektów. W wielu wypadkach oświetlamy wielkie nawierzchnie biurowe za pomocą 10 W diod mocy zastępujących kasetony ze świetlówkami instalowane w systemowych podwieszanych sufitach.