Zaaranżuj w twoim mieszkaniu ciepłe barwy na zimę

Nadchodzi zima i zaczynasz składać do pudeł lekkie spódnice, a z głębi szuflad wykładasz puszyste bluzy i rękawiczki. Każdy z was ma swoje zwyczaje, którymi żegna kolorowe wakacje i dostosowuje się do długiej, burej zimy.

firany

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Aczkolwiek zimą wcale nie musimy tracić lśniących barw.
geberit

Autor: THREESIXTY
Źródło: http://www.flickr.com
Pobaw się z kolorami, jakie zachowują w sobie pasję lata, a zawieja nie będzie wcale taka straszna. Czasami wystarczy zmienić choćby firany, aby nasze miejsce umiliło się, a odpowiednio zaaranżowane mogą dorzucić niezwykłego czaru. A dodatkowo zmiana zasłon na zimę, to wspaniały zwyczaj, który możesz pielęgnować z powiewem marzenia. Przed nami nieskończona liczba aranżacji i nie musisz absolutnie banalnie zasłaniać okien ponurymi zasłonami, jakie zwykły rządzić, gdy jest zimno.

Podobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, poczytaj użyteczne informacje, które z inspiracją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (http://pro-trans.wroclaw.pl/).

Możesz zawiesić zasłony z lekkich tkanin, ale upięte niespotykanie albo wyszukać z motywami, jakie kochasz.

atmosfera

Autor: Annabelle Orozco
Źródło: http://www.flickr.com
Co powiesz przykładowo na firany w kolorowe słoneczka do pokoju? Gdy się obudzisz, zamiast ponurej szarugi za szybą, dostrzeżesz najpierw ładne odcienie i może będzie to pozytywny akcent każdego miesiąca, który pomoże ci zacząć dzień z pasją. Do jadalni zaś, masz sposobność dobrać zasłonki w kolorowe motyle, albo ekspresyjne liście. To tylko koncepcje, szukaj swojego motywu.

W internecie jest wiele do wyboru. Rolety długie, czy krótkie zazdrostki, a może w tym roku uszyjesz sobie firany sama? Otwórz się na coś całkiem nowego i zaufaj, że zima może być barwna.