Szarości zawsze na topie!

Nie przepadasz za krzykliwymi, intensywnymi, żywymi kolorami? Jeśli tak jest zdecyduj się
postaw na standardowe barwy – pomaluj swe pokoje w odcieniach szarości. Jesteśmy pewni, że wcale nie znaczy to, że ściana będzie bura i nijaka.

salon

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Starczy wymyśleć do niej oryginalne, intensywne odcienie gadżetów. W ten sposób utworzymy ponadczasową przestrzeń, która będzie zawsze modna. Gdy już skompletujesz najciekawsze barwy grafitu, musisz pomyśleć jak pomalujesz ściany. Masz tu przynajmniej kilka możliwości do wyboru. Pierwsza jest najprostsza – wszystkie ściany w jednakowym odcieniu .

Szukasz fascynujących danych na ten temat? Bardzo dobrze się składa, gdyż pełny opis (http://meblemagnat.pl/) posiada dane godne zainteresowania, które są także bardzo fascynujące.

Kolejną opcją jest dobrać dwa odcienie szarości, jaśniejszy i ciemniejszy. Trzecią z opcji jest pomalowanie trzech ścian w tym samym kolorze, zaś czwartą ozdobić fototapetą, albo tapetą o ciekawej frakturze. Wtedy zyskamy ciekawą i niecodzienną przestrzeń. Wybierając którąś z powyższych opcji przemyślmy jaką powierzchnią dysponujemy, czy mamy duże czy małe pomieszczenia. Dodatki do szarych ściantrzeba dobrać również w delikatnych odcieniach.Naturalnie możemy poszaleć z intensywnym kolorem, jednak weźmy pod uwagę, że nie będzie on komponował się. Najpierw znajdź te w kolorach beży i stali. Świetnie będą wyglądały naczynia z chromowanej stali, srebrna zastawa stołowa, czy te ze szkła. Myśląc o meblach najlepiej postawić na naturalne drewno, albo inne tworzywo w odcieniach czerni, brązu bądź bieli. Fajne wykończenia szarych pokoi znajdziemy ba blogu lovingit: