Pokój dziecka w pastelowych kolorach

Kiedy od niedawna czekasz na narodziny dziecka, pewnie próbujesz urządzić ciekawe wnętrze dla niemowlaka. Takie lokum powinno być przede wszystkim fajne i mądrze urządzone. Moi bliscy urządzili pokój dziecka w skandynawskim stylu.

Dziecko w pieluszce

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku, jak przyjaciółka napisała mi o tym pomyśle przez telefon od razu oceniłam, że to działanie nie ma sensu. Osobiście skandynawski styl zwyczajowo kojarzył mi się jakoś tak smutno. Szaro, buro, bez koloru i niesamowicie poważnie. A jak wiadomo, wnętrze dla dziecka powinien być raczej bardzo przytulnym i fajnym wnętrzem, gdzie znajdziemy sporo barwnych przedmiotów, w koniecznie intensywnych kolorach- link.

Na tej stronie są bardzo interesujące informacje, lecz kiedy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także (https://kontenery-ibc.pl/kategoria/skrzynki-plastikowe/skrzynki-e1-e5/) pozostałe dane, które są dostępne tutaj.

Koncepcja Kasi wprawiła mnie z tego powodu w zdziwienie.

Pomimo mojego sceptycyzmu dla tej opcji, byłam ciekawa, kiedy ujrzę efekt końcowy. Gdy w końcu odwiedziłam Kasię i jej urodzoną kilka tygodni wcześniej, pomysł ten mi się spodobał. Przestrzeń była mega ciekawie wyposażona, znalazło się w niej zarówno miejsce dla łóżeczka jak i łóżka mamy, cała była w szarościach, a , co mnie zaskoczyło prezentowała się bardzo miło. Kasia dodała kilka żywych kolorystycznie akcentów i pluszami w kremowym odcieniu. Nie brakło także mebelków w których znalazło się miejsce na ubranka i kosmetyki pielęgnacyjne dla dziecka.

Dziecko

Autor: Alexander Lyubavin
Źródło: http://www.flickr.com

Zadziwiona zapytałam skąd Kasia zabrała koncept na tak miłą i ciekawą przestrzeń. Byłam świadoma bowiem, że ani ona ani jej mąż nie są fachowcami w dziedzinie wnętrz.

Ekscytuje Cię omawiana sprawa? Jeśli tak, to ponadto zobacz link na witrynie (http://www.malesapd.pl/?url=oferta/akcesoria-dachowe), która też publikuje tego typu teksty. To z pewnością da Ci do myślenia!

Oboje odesłali mnie na internetowy blog, którym się inspirowali: przewijak