Kafelki Vives, a płyty heksagonalne – czyli, najwspanialsze płytki do wyłożenia podłóg oraz ścianek

Pragniesz unowocześnić, dal przykładu: – własną łazieneczkę? Rozmyślasz nad glazurą, ale nie wiesz, jakiego typu użyć? Pomyśl o marce Vives oraz nowym alternatywie płytek o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Na początku tego felietonu, poruszymy temat marki Vives, a bardziej konkretnie – kafle Vives. Marka Vives jest z Hiszpanii i narodziła się już w 1957 roczku zobacz płytki heksagonalne.

Przejdź do artykułu, który jest pod podanym linkiem i czytaj więcej kanapa z funkcją spania codziennego na ów temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie czekaj!

Ma w posiadaniu liczne certyfikaty i wyszczególnia się trwałością, wytrzymałością i pięknem. Płytki tej przedsiębiorstwa są z najbardziej wysokiej jakości glazury, która ma w posiadaniu normy jakości rodzaju ISO 9001. Są ich bardzo różne alternatywy – rozmiary, kolorystyka, wzory. Ich cena za, na przykład za komplet dwudziestu pięciu sztuk w jednym opakowaniu za płytkę podłogową o rozmiarach dwadzieścia na dwadzieścia, wynosi zwykle koło 80 złotówek, chociaż zdarzają się promocje. Koniec z oklepanym wzorem na ścianach albo podłodze! Będąc przy różnorodności wzorku, nie sposób nie napomknąć o pewnej dość nowej alternatywie glazury…

kafle vives

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mowa tu o wyjątkowych i pojedynczych w swoim rodzaju płytach heksagonalnych sprawdź tutaj.

Jeżeli użyta w tym artykule retoryka do Ciebie przemówiła, to zobacz tu gotowe firany z gipiurą inne tego typu porady – one odnoszą się do analogicznej problematyki.

Płytki heksagonalne bywają najnowszym trendem do urządzenia łazieneczki, który otrzymuje coraz to większą popularność.

Wkładają do pomieszczenia niepowtarzalny urok oraz styl, dzięki intensywnym barwom i wzornictwie, oraz niepowtarzalnej budowie samych płyt, które mają możliwość być sześcianami, w konturach trójwymiarowych mini bloków – dzięki technice 3D wszystko bywa już teraz możliwe! Przyciągnij oczko swoje oraz gości do tych jedynych w swoim rodzaju płyt, a będziecie posiadali na dodatek o czym rozmawiać! Nie czekaj i zakup je już w tej chwili!