Kafelki Vives, a płyty heksagonalne – czyli, najwspanialsze płytki do wyłożenia podłóg oraz ścianek

Pragniesz unowocześnić, dal przykładu: – własną łazieneczkę? Rozmyślasz nad glazurą, ale nie wiesz, jakiego typu użyć? Pomyśl o marce Vives oraz nowym alternatywie płytek o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Na początku tego felietonu, poruszymy temat marki Vives, a bardziej konkretnie – kafle Vives. Marka Vives jest z Hiszpanii i narodziła się już w 1957 roczku zobacz płytki heksagonalne. Ma w posiadaniu liczne certyfikaty i wyszczególnia się trwałością, wytrzymałością i pięknem.odwiedź witrynę remonty mieszkań otwock remonty mieszkań otwockPłytki tej przedsiębiorstwa są z najbardziej wysokiej jakości glazury, która ma w posiadaniu normy jakości rodzaju ISO 9001. Są ich bardzo różne alternatywy – rozmiary, kolorystyka, wzory. Ich cena za, na przykład za komplet dwudziestu pięciu sztuk w jednym opakowaniu za płytkę podłogową o rozmiarach dwadzieścia na dwadzieścia, wynosi zwykle koło 80 złotówek, chociaż zdarzają się promocje. Koniec z oklepanym wzorem na ścianach albo podłodze! Będąc przy różnorodności wzorku, nie sposób nie napomknąć o pewnej dość nowej alternatywie glazury…
kafle vives

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mowa tu o wyjątkowych i pojedynczych w swoim rodzaju płytach heksagonalnych sprawdź tutaj. Płytki (płytki na taras) heksagonalne bywają najnowszym trendem do urządzenia łazieneczki, który otrzymuje coraz to większą popularność.

Wkładają do pomieszczenia niepowtarzalny urok oraz styl, dzięki intensywnym barwom i wzornictwie, oraz niepowtarzalnej budowie samych płyt, które mają możliwość być sześcianami, w konturach trójwymiarowych mini bloków – dzięki technice 3D wszystko bywa już teraz możliwe! Przyciągnij oczko swoje oraz gości do tych jedynych w swoim rodzaju płyt, a będziecie posiadali na dodatek o czym rozmawiać! Nie czekaj i zakup je już w tej chwili!