Podróże dalekie i blikie…

Kto nie lubi poznawać nowych miejsc? No dobra, jest nieco ekstremalnych przypadków kolegów, które są kanapowcami i nie lubią dalekich wyjazdów. Sama jednak lubię podróże małe i duże. A moja mama wykończyła sobie dom w stylu podróżniczym.

Podróże

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com

Zastanawiacie się pewnie, w jaki sposób osiągnęła taki wygląd? Postawiła na przedmioty z wycieczek w wnętrzu.

Bierzesz ten artykuł za ciekawy? Kliknij odnośnik tu (http://www.effectglass.eu/), które dostarczy Ci bardzo dużo niezwykle wciągających informacji na opisywany temat.

Z każdej dalekiej, albo niedalekiej wycieczki zabiera do mieszkania oryginalne przedmioty, którymi zdobi mieszkanie. Wyczulona jest jedynie na kwestię, żeby nie były to przedmioty, których nie można wywozić ze zwiedzanego kraju – kliknij strone.

Wakazyjna podróż z tego roku, do Grecji jest utrwalona pięknym balkonem w klimacie śródziemnomorskim i paroma fajnymi akcentami w salonie – m.in. piękną rzeźbą z piaskowca i obrazem z morskim pejzażem. Wyjazd na mazury i polskie morze to znowu kilkanaście drewnianych żeglarskich rzeczy, które są przywieszone we wnętrzach salonu, sypialni rodziców i przedpokoju.

Masz chęć zbadać taką sprawę nieco bardziej? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj więcej na portalu (https://www.amdk.pl/55-stoly-i-krzesla), który też opisuje taką problematykę.

Śliczne wazony wypełnione morskim piaskiem i muszelkami znalezionymi na morskiej plaży, kompozycja z rybackiej sieci powieszona na ścianie i ster z okrętu przypominają nam jedne z najciekawszych wakacji, które spędziliśmy razem. Szukałyśmy koncepcji do takiego urządzenia domu rozpoczęłyśmy w Internecie. Podpatrzyłyśmy z mamą to i owo, później aranżując oryginalne pomysły internautów do naszych potrzeb.

Tym sposobem zrobiłyśmy piękny, przytulny dom, który przypomina nam wakacyjne klimaty. Najciekawsze pomysły przeczytałyśmy na poniższej stronie którą serdecznie polecam.