Organizacja szafy – praktyczne wskazówki

Wiosna to okres porządków w domku. Radzimy w jaki sposób zaprowadzić porządek w szafie, w jaki sposób prawidłowo układać odzienia.
Garderoba sama w sobie jest tym elementem wyposażenia mieszkań, który pozwala zaprowadzić porządek pośród przechowywanych ubrań.

Jednak, ażeby szafa spełniała jak najlepiej swoje funkcje, my musimy jej w tym dopomóc. W jaki sposób to uczynić? Sprawdź nasze rady tyczące się porządkowania szafy! Podpowiadamy jak się zabrać za sprzątanie szafy, jak układać ciuchy na półkach, ażeby wnętrze garderoby było wygodne a także estetyczne.

Jeśli po przeczytaniu tego postu wciąż masz dodatkowe wątpliwości, to zobacz oprócz tego to ważne źródło (https://mardrew.pl/mk,75,frezarki-dolnowrzecionowe.html) – są tam zbliżone informacje.

Idealna szafa musi być dostosowana do przechowywania każdej części odzieży, nie zapominając o butach bądź bibelotach każdej prawdziwej damy. Jednak, aby nasza garderoba spełniała swoje funkcje jak najlepiej, my musimy pamiętać o pewnych zasadach związanych z jej uprzątaniem.

wieszaki do garderoby

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Antyczne meble

Autor: astique
Źródło: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/
Krok pierwszy: pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, ubrań, czy obuwia z których nie korzystasz. Każda dama zna uczucie, gdy staje przed swoją szafą i pomimo potężnego asortymentu ubrań, nie ma się w co przyodziać. To znaczy tylko jedno – twa garderoba pełna jest kreacji, których dawno nie nosiłaś, nie nosisz oraz z pewnością już nie założysz. W takiej sytuacji zostaje nam jedynie jedno – pozbądź się nieużywanych ubrań bez sentymentów. Nienoszone kreacje zajmują dużo przestrzeni w garderobie, a przekładanie ich w tą i z powrotem kosztuje wiele energii. Krok 2 w porządkowaniu garderoby: to wprowadzenie usprawnień, jakie umożliwią zrobienie jak też utrzymanie ładu w szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/piekny-stylowy-stolik-pod-telefon-150091-p-552.html). W twojej garderobie panuje nieustanny bałagan? Kup wieszaki do garderoby.

Ciuchy, które używamy wyłącznie sezonowo muszą być umiejscowione troszeczkę wyżej oraz głębiej w szafie, najlepiej przykładowo w próżniowych workach. Kreacje, jakie używamy często powinniśmy mieć na wyciągnięcie ręki, od razu po otwarciu szafy.