Jeżeli uwielbiamy przyrządzać dania, to w naszej kuchni chcemy otaczać się tylko akcesoriami najwyższej jakości

Niejedna kobieta, która uwielbia gotować, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są odpowiednie garnki. To przy ich pomocy mamy możliwość wyczarować wyborne obiady.

Kolorowe światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
garnek żeliwny staub

Autor: TEMPUR
Źródło: TEMPUR
Najistotniejsze, żeby jedzenie się w nich nie przypalało.
Każda kobieta, która przyrządza dla swych domowników oraz gości przepyszne dania zna spółkę Staub, która oferuje naczynia najlepszej jakości. Ta francuska firma istnieje od ponad 40 lat i do dziś jest w elitarnej grupie producentów najlepszych garnków na naszej planecie. Ich żeliwne garnki są dziś już kultowe. Firma powstała we Francji, ponieważ, jak każdy wie, Francuzi uwielbiają gotować, a ich kuchnia jest przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Firma wytwarza różne kuchenne przedmioty, ale wszystkie są z żeliwa. Nieistotne czy wok czy garnek żeliwny Staub zapewni najlepszą jakość wykonania. Garnki są rzecz jasna ciężkie, ale potrawy, które się w nich przyrządza są po prostu wyborne. Na swe naczynia kilka razy nakładają śliczną, szklaną emalię. To chroni przed przywieraniem jedzenia do dna. Firma Staub daje na swe garnki, patelnie i woki dożywotnią gwarancję i kieruje swoją ofertę głównie do miłośników gotowania oraz kucharzy. Dlatego ich naczynia dosyć często są używane w restauracjach, które dostały zaszczytne gwiazdki Michelin.

To najwyższe wyróżnienie i uznanie dążenia ku doskonałości, które przyświeca założycielom marki. Spółka swoje akcesoria kuchenne rozsyła na cały świat – możemy je zamówić w Europie, ale także w Azji czy USA i Kanadzie.