Jak ozdobić okno w sposób nowoczesny?

Doskonale zaaranżowane wnętrze to troska o szczegóły. Pomieszczenie w nowoczesnym stylu wymaga nie tylko odpowiedniego doboru odcieni oraz zachowania minimalizmu w wyposażeniu, lecz także podkreślenia charakteru aranżacji przez niuanse.

hala magazynowa

Autor: Sonny Abesamis
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nich, wbrew pozorom nadzwyczaj istotnym, będzie oprawa okien.
Nowoczesny styl w aranżacji mieszkań kieruje się paroma zasadami. Po pierwsze – minimalizm wyposażenia oraz wystroju. Po drugie – naturalność form; oprócz tego – funkcjonalność. Wszystko to sprawia, iż współczesne wnętrza wywołują odczucie jasnych, obszernych, uporządkowanych. Już dawno wyszedł z mody blichtr, natomiast rozmieszczone na każdej komodzie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/komody-m-16.html) i szafie cacka od lat śpią spokojnie w pudełkach na poddaszu. Współcześnie królują geometryczne, proste kształty jak też wyrazista kolorystyka. Wyposażenie pokoju dziennego, alkowy bądź kuchni nastawione będzie głównie na praktyczne zastosowania. Zamiast zastawiać pomieszczenie ozdobnymi wazami, obrazami czy posążkami, lepiej wybrać meble o schludnym, ciekawym wyglądzie. Same w sobie mogą stanowić dekorację wnętrza, pozwalając jednocześnie zachować umiar w wyposażeniu.
Dokładnie tymi samymi wytycznymi należy się kierować wybierając zasłonki do wnęk okiennych. W dostatniej ofercie sklepów wnętrzarskich odnajdziemy wiele różnorodnych możliwości, wśród jakich każdy znajdzie cokolwiek dla siebie. Przede wszystkim obejrzyj tak zwane fotorolety. To stosunkowa nowość >>> dalsze informacje w sprzedaży.

„Foto” oznacza w owym przypadku odwzorowanie na tkaninie rolety zdjęć – oczywiście nie tylko ze zdjęć – ale jakiejkolwiek grafiki bądź obrazka który chcemy mieć w okiennej wnęce.