Dlaczego powinniśmy nabyć skrzynkę na posiadane przez nas skarby?

Właściciele wielu firm mają w swym lokalu jeśli nie skarbiec, to co najmniej specjalny pojemnik do magazynowania wszystkich kluczy. Mogłyby one być do poszczególnych pomieszczeń na terenie użytkowanym przez taką firmę, do jej samochodów lub choćby do jej budynku magazynowego.
Taki zbiornik najczęściej jest zbudowany z surowca, który jest odporny na różnorodnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym cięcie czy kucie.

Jest też odporny na oddziaływanie kwasów i posiada uchylną klapkę, która ma na celu ukrywać zamek. Taki pojemnik na klucze ma też złożoną z 4 cyfr blokadę na kod zabezpieczający. Ma on aż 10000 kombinacji. Taki zbiornik można zawiesić np. na klamce za pomocą wbudowanego ucha. Sam zbiornik (sprawdź dodatkowe informacje) posiada gumowe wstawki, które zabezpieczają m.in. drzwi przed porysowaniem. Rozmiary tego pojemnika nie są szczególnie duże i wynoszą ok. 130x80x50mm. Jego cena z kolei to ok. 200-250 PLN.
Słodycze

Autor: jorge andres chavarro salazar
Źródło: http://www.flickr.com
pojemnik na klucze

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Analogiczne zadanie, lecz tym razem w warunkach domowych, spełnia znajdująca się zazwyczaj blisko drzwi wyjściowych skrzynka na klucze. To ją wiele ludzi ogląda jako pierwszy przedmiot po powrocie do domu. Ją także ogląda jako ostatnią zaraz przed zatrzaśnięciem za sobą drzwi. W tego typu skrzynce należałoby przechowywać klucze do między innymi strychu, piwnicy czy domku na działce. Jeżeli jej nie posiadamy, warto ją szybko kupić, gdyż lepiej nie myśleć, ile problemów czekałoby na nas, gdybyśmy zgubili chociażby te od auta.

Po kupnie należałoby ją traktować jako skrzynię ze skarbami, zresztą tym ona tak naprawdę jest. Co najważniejsze bez końca będzie wszędzie porządek i klucze można by bez trudu znaleźć.