Co powinieneś mieć w swoim domu jeżeli marzy Ci się wykończenie go w stylu kolonialnym?

Urządzanie własnego domu to z pewnością nie lada gratka. Jeśli chcesz, żeby wnętrze wyglądało naprawdę olśniewająco, wtedy powinieneś zdecydować się na urządzenie wszystkich pokojów w jednym stylu. Dzisiaj podpowiadamy, czego bez wątpienia nie może braknąć w Twoim mieszkaniu jeśli zdecydujesz się na styl klasyczny.

Po pierwsze – meble
Jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie wyglądało olśniewająco, wówczas na pewno powinieneś udać się na jakiś targ staroci. W takich miejscach można upolować meble z epoki, dodatkowo czasem za prawdziwe grosze – bo przykładowo ktoś sprzedaje niechciany kredens po babci . Dla takiej osoby tego typu meble mogą być niepotrzebnym balastem, natomiast dla Ciebie prawdziwą okazją! Kredens w kolonialnym stylu bez wątpliwości będzie prawdziwą ozdobą praktycznie każdego mieszkania. Na dodatek powinieneś zadbać o duży stół oraz masywne krzesła obijane odpowiednim materiałem.
kredens

Autor: Wings Development
Źródło: Wings Development
Których kolorów używać?

Twoje mieszkanie z pewnością powinno być jasne – jeśli chcesz je optycznie zwiększyć, a równocześnie dostosować do kolonialnego stylu, wówczas z pewnością musisz postawić na pastelowe barwy. Muszą się one znajdować nie tylko na ścianie, ale także praktycznie wszystkie meble muszą być utrzymane w tej tonacji . To sprawi, iż Twoje mieszkanie będzie niesamowicie przytulne – będziesz spędzać w nim fantastyczny czas, relaksując się oaz odpoczywając, a równocześnie bez wątpienia każdy będzie Ci go zazdrościć. Postawienie na styl kolonialny to bez wątpienia odpowiednia decyzja.