Blogi o wnętrzach – czy polecam sprawdzać?

Chcesz przemeblować mieszkanie, zrobić generalny remont, a możetylko pomalować ściany i delikatnie odmienić wystrój domu? Nie posiadasz pomysłu na tą metamorfozę? Z pomocą przyjdą ci blogi o wnętrzach. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wkomponowane jest tematykę modową.

przestronne wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com
W sieci odnajdziemy kilka sporych katalogów z stronami www blogów o tematyce wnętrzarskiej. Najczęściej są one ułożone wg kolejności alfabetycznej. Szczególnie warto poczytać listy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

nowocześnie urządzone wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Agnieszka, jedna z blogerek, pisze bloga o tematyce life stylowej „ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską”. Znajdziemy na nim zdjęcia dobrze umeblowanych pokoi, relacje z imprez, przepisy na D.I.Y. („zrób to sam”) i teraźniejsze trendy w designie. Strona to zebranie dużej ilości fotek i dobrych przepisów na oryginalną aranżację przestrzeni nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Czasem wnętrzarskie blogi prowadzą profesjonaliści – zobacz – blogerzy o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, pisanego przez Katarzynę Antończyk. Autorka jest architektem wnętrz, jest właścicielem pracowni projektowania wnętrz. Na blogu, oprócz wielu opcjami odnajdziemy fascynujące relacje z przechadzek po ulicach metropolii, czy odwiedzin w domach niepowtarzalnych osobowości ze świata artystów, zerkniemy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni ciekawy cykl publikacji pod nazwą „Wnętrza filmowe” – znajdziemy tu opisy wielu wnętrz (zobacz apdmarket.pl) z filmów i seriali.

Wybór blogów jest bardzo duży – jest ich w Internecie setki. Z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to pustka, którą możemy samemu wypełnić?