Blogi o wnętrzach – czy polecam sprawdzać?

Chcesz przemeblować mieszkanie, zrobić generalny remont, a możetylko pomalować ściany i delikatnie odmienić wystrój domu? Nie posiadasz pomysłu na tą metamorfozę? Z pomocą przyjdą ci blogi o wnętrzach. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wkomponowane jest tematykę modową.

przestronne wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com
W sieci odnajdziemy kilka sporych katalogów z stronami www blogów o tematyce wnętrzarskiej. Najczęściej są one ułożone wg kolejności alfabetycznej. Szczególnie warto poczytać listy blogów polskojęzycznych, m. in. , .

nowocześnie urządzone wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Agnieszka, jedna z blogerek, pisze bloga o tematyce life stylowej „ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską”.

Chcesz znaleźć analogiczne wiadomości na niniejszy wątek? Ta ważna propozycja publikuje dokładnie to, czego poszukujesz.

Znajdziemy na nim zdjęcia dobrze umeblowanych pokoi, relacje z imprez, przepisy na D.I.Y. („zrób to sam”) i teraźniejsze trendy w designie. Strona to zebranie dużej ilości fotek i dobrych przepisów na oryginalną aranżację przestrzeni nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Wszystko dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Czasem wnętrzarskie blogi prowadzą profesjonaliści – zobacz – blogerzy o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, pisanego przez Katarzynę Antończyk. Autorka jest architektem wnętrz, jest właścicielem pracowni projektowania wnętrz. Na blogu, oprócz wielu opcjami odnajdziemy fascynujące relacje z przechadzek po ulicach metropolii, czy odwiedzin w domach niepowtarzalnych osobowości ze świata artystów, zerkniemy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Wszystkiego dopełni ciekawy cykl publikacji pod nazwą „Wnętrza filmowe” – znajdziemy tu opisy wielu wnętrz (zobacz apdmarket.pl) z filmów i seriali.

Wybór blogów jest bardzo duży – jest ich w Internecie setki. Z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. Co, gdy nie znajdziemy czegoś co nam odpowiada? Może jest to pustka, którą możemy samemu wypełnić?