Jakie baterie umywalkowe ma do zaproponowania spółka Invena oraz czy będą one pasować do każdej toalety?

Łazienki publiczne mają taką właściwość, że mogliby z nich korzystać wszyscy. W tym czasie kontrola czystości dłoni jest bardzo trudna, a jak wiemy bakterie mogą się przenosić również przez dotyk. Doskonałym wyjściem okaże się tu bezdotykowa bateria umywalkowa, jaka ma zamontowany specjalny sensor i uruchamia się dopiero w czasie, gdy chcemy umyć ręce.
Doskonała tutaj będzie bateria umywalkowa Invena, jaka jest dobra do toalet publicznych, ale także do łazienek domowych.

przestronna łazienka

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wymaga ona prądu i jest tak skonstruowana, że pozwala na duże oszczędności w zużyciu wody. Inną bateria do umywalek jest Nikea Exe, która odznacza się oryginalnym kształtem. Może nadawać się ona do nowoczesnych łazienek. Posiada nastawianą osobno siłę wypływania wody, co gwarantuje obniżenie siły jej strumienia, a tym samym dbałość o przyrodę. Są tego typu baterie umywalkowe takiej firmy, które są połączeniem tradycyjnego wyglądu i innowacyjnego wyposażenia. Bateria ma dziesięcioletni okres gwarancji i tzw. perlator, który pozwala oszczędzić nawet o 50% zużycie wody.

Do mniejszych łazienek doskonale będzie nadawać się bateria Nea. Ma łagodnie zaokrąglone kształty, które znakomicie podkreślą owalne umywalki oraz półokrągłe kabiny prysznicowe. Taka bateria również ma perlator, który może zaoszczędzić wodę oraz pozwala cieszyć się także zmniejszonymi wydatkami za wodę. Firma obsługa techniczna konferencji ma również kolekcję Kastos, w której trzeba docenić wyjątkowy wygląd i nowoczesne rozwiązania przykładowo aerator na monetę. Jest to oferta dla osób ceniących praktyczne wzornictwo odpowiednie z najbardziej nowatorskimi skandynawskimi nurtami. Spółka ma także do zaoferowania serię Dakos w odcieniu białym połączonym z odcieniem chromu.

Jest to doskonała oferta do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu. Delikatna gra kolorów sprawia, że bateria przyciąga wzrok wszystkich. Równocześnie pełni rolę użytecznej dekoracji oraz podkreśla nowoczesny styl domu.