Świąteczne światełka – w jaki sposób przystroić dom

Z czym kojarzy nam się świąteczny czas? Na pewno z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która jest w naszych domostwach od wielu lat. Ze świętami często kojarzymy lampki bożonarodzeniowe, bo choć i przy Świętach Wielkiej Nocy jest rzeczywiście wiele ozdób, to jednak ozdoby kojarzą się z drzewkiem na Boże Narodzeniem.

Ogólnie oświetlenie świąteczne dodaje świętom niesamowitego uroku. Wszyscy zaczynają czuć magię świat, gdy zapalą się lampki na choince. Poza tym sporo osób, poza ustrojeniem choinki zdobi również cały dom. I to właśnie, z tego powodu świąteczne oświetlenie jest tak wyjątkowe.

Zwykłe oświetlenie

Gdy mowa o oświetleniu naszych domów, to samy dobrze wiemy jak to bywa. Oczywiście czasem coś nam wyjdzie, ale nader często też nie do końca zastanawiamy się nad tym, jak kupiona przez nas lampa lampy leczniczne będzie oświetlała przestrzeń. Tymczasem w tej kwestii naprawdę trzeba byłoby porządnie się zastanowić. Kiedy chodzi o kryształowe lampy to będą one strzałem w dziesiątkę. Powinniśmy jedynie mieć świadomość, w jakim stylu zaaranżujemy własne mieszkanie. Bo poza tym, że lampy mają cudnie oświetlać wnętrze, to w ciągu dnia powinny być fajnym dodatkiem do domu. Tak, więc kiedy chodzi o design dobrze postawić na lampy włoskie ale i je trzeba umieć wpasować w mieszkanie. Wiele inspiracji zobaczysz na stronie .

Elegancki żyrandol

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób nie zdaje sobie sprawy, że poza lampami pod sufitem i tymi na biurko możemy również kupić cudowne lampy podłogowe, które będą nie jedynie genialną ozdobą, ale staną się perfekcyjnym rozwiązaniem, gdy zechcemy zrobić fajny klimat nocą w domu. Nie zawsze trzeba przecież oświetlić cały pokój, bywa, że wystarczy oświetlić sofę i do tego stolik przy kanapie. To istotne by pojąć jak dużo jest w stanie zrobić właściwie dobrane oświetlenie. Dzięki temu stworzymy rzeczywiście fantastyczny klimat w domu już po zmierzchu i dodatkowo w czasie dnia nasze lampy okażą się fajną ozdobą mieszkania. Należy po prostu wygospodarować czas na poszukiwanie właściwego oświetlenia. I owszem bywa, że damy radę nawet kryształowe lampy kupić w rzeczywiście fajnej cenie, a czasem za lampy włoskie będziemy musieli dużo zapłacić, ale faktycznie warto. Szeroka oferta dostępna jest na stronie .