Projektowanie swojego nowego domu to wyzwanie

Aranżacja Twojego domu to prawie najważniejsza kwestia przy okazji budowy nowego domu lub nabycia mieszkania. Jeśli nie chcesz zatrudniać architekta wnętrz, niewątpliwie powinnaś często przeglądać różne ciekawe aranżacje wnętrz i na ich podstawie podejmować wybory.

Galeria Realizacji w Akademii Inspiracji

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Jeśli zastanawiasz się, w jakim stylu urządzić swoje mieszkanie, bardzo polecamy Ci dla przykładu styl retro. Jeśli się na niego zdecydujesz, bez wątpliwości będziesz się w tak ustrojonych wnętrzach czuć jak w domu. Co składa się na styl retro? Niewątpliwie powinnaś postawić na drewno. Jeśli marzy Ci się dom w starym stylu, bez wątpienia powinnaś nabyć drewnianą podłogę, która zrobi dobry klimat.

Do gniazdka powinnaś przynosić wszystko, co kojarzy Ci się z babcią. W tym przypadku minimalizm na pewno nie jest zalecany. Nader istotną rolę spełniają w mieszkaniach retro poduszki dekoracyjne, które możesz kłaść właściwie wszędzie.

Chcesz przeczytać inne tak samo pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj (http://nota-bene.com.pl/), a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

Będą rewelacyjną ozdobą każdego mieszkania. Powinnaś je położyć na każdej kanapie i fotelu. Styl retro mocno lubi również rośliny, których powinno być w mieszkaniu naprawdę sporo. Jeżeli nie masz ręki do roślin, możesz zakupić sztuczne kwiaty, jednakże musisz pamiętać, aby były wysokiej jakości i musisz je często czyścić.

Osłonka z oplotem z hiacynta wodnego

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER

Bez wątpienia jednak świetnie sprawdzą się głównie żywe rośliny. Zawsze zaleca się je wkładać w donice wiklinowe, które z pewnością dodadzą uroku domowi ( ozdobne). Bardzo ważnym pomieszczeniem w domu retro jest kuchnia – zdecydowanie powinna zostać urządzona w retro stylu.

Jeżeli zależy Ci na niezłym efekcie, możesz poszperać fajnych akcesoriów na giełdach staroci. Kiedy uda Ci się osobiście stworzyć taki retro styl, na pewno będzie to prawdziwy powód do dumy. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach aby często zwiedzać targi staroci, możesz także zaangażować dekoratora wnętrz. Styl retro współcześnie jest bardzo popularny, dlatego bez wątpliwości któryś z nich z chęcią podejmie się zaprojektowania dokładnie takiego mieszkania.