Planujemy toaletę

Jeżeli nadeszła chwila remontu naszej toalety, winniśmy się nad tą kwestią porządnie zastanowić, gdyż koszt to wysoki. Strategia projektowania łazienki jest zależna głównie od tego, jak dużą łazienką dysponujemy.

Kolumna prysznicowa NEX

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

W malutkiej łazience, normalnej dla blokowisk, trudno umieścić masywną wannę na lwich łapach. Na pewno większą ilość możliwości mają posiadacze większych powierzchniowo umywalni. Mają oni możliwość zmieścić w tejże umywalni tak sporą wannę, jak też kabinę prysznicową. Opcji mamy wówczas wiele. Nie oznacza to jednakowoż, że posiadacze mniejszych toalet nie mogą mieć gustownie i komfortowo urządzonej łazieneczki. Jest sporo trików na optyczne zwiększenie umywalni, np. kabina z w pełni przezroczystego szkła, przez którą w każdym calu widać płytki ścienne dokładnie tego samego wzoru co w całym pomieszczeniu. W sprzedaży nabędziemy zestawy mebli łazienkowych wykonanych umyślnie do takich niedużych umywalni (modele roku 2014). W kompletach owych znajdziemy nie tylko podstawki pod umywalki, ale też gotowe do powieszenia szafki do łazienki. Jeżeli natomiast idzie o płytki łazienkowe, tutaj asortyment jest niesłychany. Naprawdę, jest w czym wybierać. Najlepiej zrobimy, jeśli zabierzemy ze sobą na zakupy naszego wykonawcę, który oczywiście wcześniej poczynił niezbędne pomiary naszej toalety. On na pewno wspomoże nas w doborze odpowiednich płytek łazienkowych, dodatkowo jeśli chodzi o zestawy mebli łazienkowych, wskaże stosowne. Jak by nie było to on będzie w już wykafelkowanej umywali instalował kabinę z prysznicem, ewentualną wannę oraz poszczególne szafki do łazienki (najnowsza kolekcja mebli na antado.com.pl). Powinniśmy zatem poszukać doświadczonego fachurę.

Jeśli myślisz, że niniejszy artykuł jest godny uwagi, to bez wahania wejdź na ten link i przeczytaj udostępniony wpis – on także Cię zaabsorbuje.

łazienka

Autor: Internity
Źródło: Internity

Najlepiej dowiedzmy się o jego poprzednie dzieło. Kiedy jednakże jesteśmy posiadaczami większej powierzchniowo umywalni, w takim przypadku naprawdę można zaszaleć! Tak jak powyżej wspomniałam, pomieści nam się ciężka wanna, kabina z prysznicem, a być może wygodna leżanka? Może być miło poleżeć cokolwiek po kąpieli, poczuć się możemy wtedy niemal jak w łaźni starożytnych Rzymian. A może zdecydować się na wannę lub też panel prysznicowy z hydromasażem? Cokolwiek komfortu w toalecie to w istocie fajna sprawa. Jest to codzienna okazja na totalny wypoczynek i słodkie odprężenie, co jest niezwykle ważne we współczesnym, zwariowanym świecie.