Jak udekorować ściany w swoim domu?

Ostatnio zaobserwowałam, że dużo większa liczba ludzi nabywa przeróżne ozdoby, takie jak fototapety, naklejki ścienne oraz obrazy na płótnie. Czemu okazały się takie uwielbiane? Ponieważ potrafią w krótkim czasie odmienić wygląd pomieszczenia i nie są specjalnie drogie.

ścienne naklejki

Autor: AMPsign

Sama odnalazłam w sieci sklep, by odnaleźć jakąś ciekawą ozdobę na ścianę. A głównie zaintrygowały mnie naklejki ścienne. Nie są takie drogie, a potrafią naprawdę odmienić wygląd pustej dotychczas ściany. W dodatku jest możliwość wyboru wzoru spośród bardzo dużej liczby przykładów. Najbardziej jednak podoba mi się metoda nakładania takiej naklejki na ścianę. To bardzo łatwe. Należy oderwać folię zabezpieczającą, nałożyć do wybranej powierzchni i bardzo powoli usunąć folię z wierzchu. Z pewnością te czynności należy wykonać starannie, ale to i tak łatwiejsze niż uporanie się z tapetą czy malowanie pokoju. Przyda się jednak uzbroić w dużą dawkę cierpliwości.

Podzielę się jeszcze wyborem wzoru. Po dłuższym namyśle nabyłam naklejki ścienne z cytatami. Stwierdziłam, iż to doskonały pomysł, by swoje wnętrze udekorować inspirującym napisem .

Źródło: .