Życie bez kształtów i kolorów? Prawdopodobnie nikt nie chciałby takiego życia, gdzie jest ciągle szaro i smutno

Jakie byłoby życie bez kształtów i kolorów? Smutnym biało-szarym posterem, na którym niby istnieją postacie, widoki i budynki, lecz tak właściwie wszystko jest płytkie. Życie bez kolorów byłoby czymś ciężkim do wytrzymania, bezcelowym, bez wielu dodatkowych radości, z których z łatwością można korzystać. No przecież, jaki to problem wybrać się na zieloną łąkę, do lasu czy nad morze. W każdym z tych miejsc kolory oraz inne doznania: zapachowe i słuchowe powodują, iż powraca chęć do życia. Takie i inne doznania są nam niezbędne każdego dnia, żebyśmy nie uschnęli ze smutku. Nie zawsze tak jednak się da?

gustowna sypialnia

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy pojawia się wiosna to wszystko już wiadomo: ciemne dni się skończyły, obecnie już będzie tylko lepiej i lepiej. Wszystko staje się zielone, zwierzęta budzą się do życia, a w powietrzu unosi się woń obietnicy, jaka jest dana zawsze, gdy powraca piękna pogoda. Niestety, jak każde zapewnienie, i to, musi się kiedyś skończyć.

Zajrzyj do opisu, który znajduje się pod poniższym linkiem oraz czytaj więcej fototapety sklep na ów temat, który najwidoczniej Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Gdy nadchodzi zima wszystko zamiera, tak samo i my, jednak nie powinniśmy tak tego odbierać. No tak, nie zawsze się udaje, jak coś się na coś reaguje to po prostu tak jest i nie ma na to wyjścia.

elegancka jadalnia

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz podczas jesieni może być pięknie, szczególnie, gdy mamy do czynienia ze złotą polską jesienią. Jest w tym czasie tak kolorowo, iż nie da się tego zestawić z niczym innym. Lato albo wiosna są, co prawda, o wiele bardziej kolorowe, ale na jesień kolory są jakieś inne, tajemnicze i jakby ponadczasowe, a aromat, który się w te dni unosi jest taki nam bliski, jak gdybyśmy go znali od zawsze. Podobnie jest w zimie. To smutna i zimna pora, lecz może też być, przy odrobinie chęci, czymś czarodziejskim. Padający śnieg, skrzypienie śniegu pod butami, szczypiący w policzki mróz… To także coś ciekawego. Niemniej, większość z nas nie zgodzi się z tą radością, tak więc pozostaje siedzenie w mieszkaniu i czekanie na wiosnę.

A jak się jest w domu to także się powinno urozmaicić nasze gniazdko. Jest dużo metod, jesteśmy w stanie na przykład skorzystać z fantastycznych ofert na dekoracje od firmy Nextime czy Rosendahl , możemy samemu pokombinować, odnaleźć inspiracje w necie, zaprosić swoich przyjaciół, którzy mogą coś podpowiedzieć. Naprawdę niedużo potrzeba, żeby życie stało się bardziej inspirujące, by nabrało jeszcze więcej kolorytu i kształtów.