Płytki sposobem na niedużą łazienkę

Na powiększenie optyki całości znaczący wpływ mają stosowane materiały wykończeniowe: takie same pod kątem strukturalnym, jak i kolorystycznym. Kreują one jednorodną przestrzeń, która stanowi uniwersalną ramę dla
wszystkich dodatków.

Za pomocą prostych trików nawet niezbyt duża łazienka (dalej) może sprawiać wrażenie wygodnej, a jednocześnie przytulnej i ciepłej.
Przemysłowe osuszanie powietrza

Autor: andrum99
Źródło: http://www.flickr.com
Detal ma znaczenie

Autor: Komandor
Źródło: Komandor
książki

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomitym sposobem na praktyczne wykończenie oraz optyczne powiększenie pomieszczenia są odpowiednie płytki łazienkowe. Trafnym wyborem do niewielkiej łazienki są tony bieli oraz szarości, beże, lecz także pastelowe niebieskości. Większe formaty płytek są łatwe w czyszczeniu i prezentują się bardzo elegancko. Rewelacyjnym rozwiązaniem do małej łazienki, zgodnym z trendami w projektowaniu wnętrz jest zastosowanie tych samych płytek na ścianach jak i podłodze. Różnorodność proponowanych wzorów pozwala kreować oryginalne style. Całość aranżacji rewelacyjnie dopełni ceramika Duravit, która stanowi perfekcyjną bazę dla nowoczesnych wnętrz. Ceramika Duravit charakteryzuje się stylową linią we wszystkich dostępnych seriach. Technologiczne rozwiązania, które skrywają produkty tego producenta, pozwalają zaoszczędzić przestrzeń oraz pozwalają na swobodę ruchu w łazience.
Wybierając płytki łazienkowe zwróćmy uwagę, iż łazienka powinna być kontynuacją stylu reszty domu. Chcąc jednak przełamać monotonię szarości i bieli, możemy wprowadzić kolorowe akcenty, które z założenia nie mogą dominować, a jedynie uzupełniać pomieszczenie, dodając mu lekkości i bardziej wyrazistego charakteru.

Przykładem takiej aranżacji jest łazienka z przewagą odcieni bieli, zasilona o grafitowe kontrasty, przełamane nutami czerwieni – takie rozwiązanie pozwoli osiągnąć bardziej eleganckie i niebanalne pomieszczenie.

Miłośnikom sprawdzonej informacji zalecam to omówienie (http://wykladziny.wroclaw.pl/), ponieważ nie dosyć, że mówi on o pokrewnej problematyce, to robi to też w bardzo pasjonujący sposób. Kliknij i zobacz!

Poprzez dodanie poziomych podziałów i sporego lustra łazienka sprawi wrażenie znacznie większej, niż w jest faktycznie.