Od czasu do czasu śni nam się, żeby sezon grillowy ciągnął się przez okrągły rok – obecnie możemy już to marzenie spełnić

Grill to znakomita sprawa. Możemy przyrządzić na nim niemal każdą potrawę. Ludziom na diecie kojarzy się z tłustymi mięsami – na przykład z karkówką, jednakże nie jest to do końca prawda.

Łazienka minimalistyczna, biała

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
szkło

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
kuchnia

Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Na grillu mamy możliwość przyrządzić niemal wszystko. Mięso, ale też ryby lub warzywa. Dokładnie tak – warzywa, a nawet owoce. Świetnie z grilla smakują cukinia albo chociażby banan. Danie z grilla nie powinno być więc tłuste. Ponadto, grill grill węglowy to nie tylko dania. To też cała przyjemność zebrania się ze znajomymi w ogrodzie. To też jakiś alkohol – na przykład piwo. To również biegające wokół szkraby, ponieważ grill grill gazowy z rusztem żeliwnym zwykle bywa spotkaniem bliskich ludzi, które wabi wszystkie generacje – od pięciolatka po emeryta. Wszyscy zasiadają wokół stołu, zajadają pyszne grillowane dania, rozmawiają oraz się śmieją. Ogólnie jest rodzinna atmosfera. Jeżeli pragniemy zatem podobną atmosferę zaprowadzić zimą, to potrzebna nam będzie patelnia grillowa. Dopomoże nam ona odtworzyć aromaty, za którymi tęsknimy w chłodne miesiące. Rzecz jasna patelnię będziemy używać w mieszkaniu, a nie w ogródku, ale wszystkie pozostałe aspekty możemy odtworzyć – smak dań oraz śmiech zaproszonych gości. Zatem nie pozostaje nam już nic innego jak prędka wyprawa do sklepu, aby kupić taką patelnię.

Najważniejsze, aby wybierać sprzęt pewnej oraz znanej marki – wówczas będziemy pewni, że taka patelnia posłuży nam nie jeden sezon, a wiele lat. Powinna mieć także dwuletnią gwarancję.