Na topie ponownie są urocze parawany

W wielu starych filmach można zobaczyć parawany. Niejednokrotnie tam są one bezbarwne jak również toporne. Obecnie parawany wracają do mody. Warto je kupić, by kreatywnie zaprojektować wnętrze.
Obecnie cenione są duże otwarte pomieszczenia.

Nierzadko rezygnuje się ze ścian działowych, na rzecz przestrzeni. Parawany doskonale nadadzą się do tych przestrzeni, by podzielić pomieszczenia (zobacz skleposwietlenie.pl) ze względu na ich funkcjonalność. Panie mogą oddzielić garderobę od reszty sypialni, czy miejsce z toaletką, gdzie robią makijaż oraz przygotowują się do wyjść. Możemy także oddzielić jadalnię od kuchni lub na chwilę odgrodzić się od oczu sąsiadów w ogródku. Parawan (strona polecana w temacie) możemy z powodzeniem odsunąć, gdy przestanie być przydatny. Nada się także do pokoju dziecięcego, kiedy posiadamy dwoje dzieci i każde z nich chce swojej przestrzeni. Parawany doskonale nadadzą się do przestrzeni biurowych, kiedy pragniemy oddzielić od siebie biurka pracownicze.
Konsumenci

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze parawany są pełne pięknych kolorów i interesujących motywów. Dobrze jest rzecz jasna dobrać kolorystykę parawanu do charakteru konkretnego wnętrza. Często parawan nawiązuje swoim wzornictwem do tradycji dalekowschodnich, stamtąd również pochodzi. Rusztowanie zrobione jest najczęściej z drewna albo bambusa. Parawany zrobione są z przewiewnych, lekkich tkanin. Można kupić parawan dwu trzy lub więcej skrzydłowy bądź modernistyczny parawan zwijany niczym dywan, jaki możemy ustawiać w dowolne kształty.

To zatem świetny wybór dla nowoczesnych pomieszczeń, ale także tych bardziej uniwersalnych. Z pewnością zachwycą domowników, przyjaciół, jak również pracowników. Dzięki swej lekkości i mobilności potrafią mieć mnóstwo zastosowań.