Meblujesz na nowo pokój swojemu synowi

To zapamiętały sportowiec odkąd pamiętasz, a już zwłaszcza upodobał sobie rowery.
Masz wrażenie, iż tak było od zawsze. Jako niewielki chłopiec już rozpoczął fascynację tą formą sportu. Jasne że rozpoczynał od małych czteroKOŁOwych modeli i zawsze sprawiało mu to dużo frajdy.

powietrze

Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
W teraźniejszym czasie ma już rower o którym śnił od bardzo dawna i co niesłychanie ważne, małe sukcesy w tej dziedzinie na swoim koncie. Ty zauważasz tę fascynację i jesteś zadowolona, że pozostaje jej dalej tak wierny. Jeżeli zatem pomagasz mu urządzać na nowo pokój, zrób mu niespodziankę. Z pewnością fototapeta z rowerem nad łóżkiem okaże się tym, co uszczęśliwić Twojego syna. Należy dodać, że nie bywa to bardzo duży wydatek, a nie dość, iż bardzo dobrze prezentuje się w dziecięcym pokoju, to jeszcze ponadto będzie przedstawiać to, co tak niebywale go zachwyca. Taka fototapeta z rowerem lub też z zupełnie innym obrazkiem jest do kupienia w sieci. Przeglądnij ofertę, a z pewnością coś najlepiej Ci odpowiadającego wybierzesz.

Nie zwlekaj, a jeżeli zafascynował Cię ten temat, to odsyłam do tego serwisu. W tamtym miejscu znajdziesz ciekawe wątki.

Bądź dumna, iż w czasach, gdy maluchy o wiele bardziej lubią komputery i konsole ,Twój syn posiada pasję, która nie zamyka go w mieszkaniu i pozwala mu zadbać o aktywność fizyczną. Wspieraj go, ponieważ rzeczywiście masz powody do dumy. Taka fototapeta z rowerem z pewnością go uraduje.

obraz

Autor: floodllama
Źródło: http://www.flickr.com
wnętrze

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Zaskocz swoje dziecko i pokaż, iż jesteś z niego dumna.

Każde jedno dziecko przecież niesłychanie potrzebuje pochwał. To daje najbardziej dużą siłę do dalszego działania. Kierunek obrał właściwy, teraz musisz normalnie go motywować, aby nie zszedł z raz obranej drogi.