Jesienny okres w każdym roku napawa Cię zniechęceniem – do wszystkiego

Nauczona, iż taki stan dopada Cię każdego roku o tej porze, próbujesz temu na czas przeciwdziałać. W jaki sposób? Różnie.
Początkowo, kiedy jesienną aurą dopadała Cię chandra, poprawiałaś sobie humor zakupami.

Sprzątanie obiektu

Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
komody do salonu
Za każdym razem działało to na Ciebie dobrze, więc niewielkie zakupy – obuwie czy sukienka, dodawały Ci energii. Od kilku lat z jesiennym zniechęceniem walczysz troszeczkę inaczej – nie zakupujesz już nic dla siebie, lecz do domu.

Czy w odniesieniu do opisywanego w tym materiale tematu otrzymujesz właściwe odpowiedzi? Jeżeli nie, to inne porady zobacz w serwisie, który jest tu.

Starasz się, aby przez ten najmniej lubiany okres u Ciebie w mieszkaniu było ogromnie przytulnie. W zeszłym roku na nowo wyposażyłaś sypialnię, w teraźniejszym przyszła kolej na salon. Co tym razem wymyśliłaś? Dokupiłaś bardzo nowoczesną lampę, niewielki mięciutki dywanik, ale to nie wszystko. Poszukujesz jeszcze jakiejś bardzo ładnej komody do salonu – doszłaś bowiem do wniosku, że takiego mebla Ci brakuje, zatem dla dopełnienia całości z pasją wertujesz propozycje sklepów meblowych. Każda jedna gazetka reklamowa, gdzie można odszukać komody do salonu była przez Ciebie skrupulatnie przeglądana i w końcu wypatrzyłaś taką, która wpadła Ci w oko. Jeszcze dziś po południu pojedziesz po nią. Wierzysz, iż jak każdego roku ten zakup zmieni na tyle wystrój pokoju dziennego, że nie będzie Ci grozić jesienne przygnębienie. rzeczywiście warto zrobić to dla siebie – całą jesień i zimę będzie nam przecież radować oko.

Każdy z nas ma jakieś sposoby na jesienną chandrę. Bez znaczenia, jakie one bywają – najistotniejsze, że pomagają nam z uśmiechem przetrwać najbardziej melancholijną porę roku.