Fototapety: sposób na optyczne powiększenie niewielkiego pokoju dziennego

Jeśli masz niewielki salon w bloku, spożytkuj fototapetę. To wypróbowany sposób na wizualne powiększenie salonu a także na ożywienie jego aranżacji.
W niedużym salonie w bloku wspaniale sprawdzą się fototapety z widokiem, dla przykładu miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym powierzchnia niewielkiego salonu w bloku wyda się obszerniejszą.

biała kuchnia

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety na zamówienie (kliknij tutaj to ) dobrze jest wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na wprost niej bądź w aneksie jadalniowym. Jeżeli pokój jest umeblowany dość oszczędnie, z prostymi meblami, można wybrać fototapetę wielokolorową. Zazwyczaj jednakże bezpieczniejszym wyjściem jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w szarościach czy czarno-biała. W niewielkim salonie w bloku robi wrażenie, jest efektowna, zaś nie przytłacza. Ważne jest też to, że łatwiej dopasować do niej inne elementy wystroju, jak zasłony, tapicerkę, umeblowanie aniżeli do fototapety barwnej. Fototapeta z intensywnym motywem, fotografią rośliny w makroskali korzystniej będzie wyglądała w obszernym wnętrzu.

Jeżeli zaintrygowała Cię taka kwestia, bez obaw zobacz także to uzupełniające info, ponieważ znajdziesz tam bardzo ciekawe wiadomości.

Mały salon w bloku mogłaby po prostu zacieśnić. Gdzie możesz nabyć fototapety? Znajdziesz je w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach online, które mają ich przebogatą ofertę i na ogół, oprócz własnych deseni, wykonują fototapety na zamówienie.

fototapeta do kuchni

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Można przesłać własne zdjęcie (kliknij tutaj zdjęcia na szkle) do marketu mejlem po czym określić, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku). Te w formacie XXL dostaje się w paru idealnie do siebie dopasowanych kawałkach (są samoprzylepne). Wykonanie zamówienia trwa od 3 do 8 dni w tygodniu. Fototapety do kuchni (pełna analiza na wskazany temat w to z kolei niezwykły pomysł na wprowadzenie świeżości do wystroju. Nawet jeżeli twoja kuchnia umeblowana jest w tradycyjny sposób, to właśnie dzięki fototapetom będziesz mógł ją zmienić i uatrakcyjnić. Wzory owocowe, kwiatowe, ilustracje przyrody, delicji, motywy abstrakcje – to tylko poniektóre pośród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy i nie musisz również poświęcać wiele czasu na to, by wprowadzić efektowne zmiany.