Wybieranie lustra – czyli, dylemat pomiędzy lustrem gotowym, a lustrem Na Wymiar

„Lustereczko, lustereczko, stwierdź proszę, kto jest…” – Każdy zna te słówka, od dziecka, po osobę pełnoletnią. Co jest takiego w lusterkach, czemu większa ilość z nas nie może się oprzeć? Każdziutki wie, że widzimy wewnątrz nich odbicie tego, co jest naokoło, wewnątrz tego nas samiutkich.

Jednak omijając to lustro (zajrzyj koniecznie) często jest też swoistą ozdóbką naszego pokoju, bądź jakiegoś pomieszczenia typu łazienka czy nawet i przedpokój. Jakiego typu lustra są najlepsze do konkretnego pomieszczenia? Czym się wyszczególniają, w jakiego typu odmianach występują? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego felietonu!
panorama - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
gwarancja

Autor: CORTINA
Źródło: CORTINA
Ponad wszystko na początku naszego tekściku należy po zaznaczać, iż istnieją dwa główne podziały na lustra, a bywają to: lustra już Gotowe (przezywane często „gotowcami”), oraz lustra rodzaju Na Wymiar. Lusterka Gotowe znajdziemy wewnątrz bardzo dużo sklepikach, oferujących artykuły domowe. Są to sklepy typu IKEA, JYSK, czy nawet i tak popularne sklepiki sieci Home&You. Powstały milioniki rodzai luster i nie bywa to suma przesadzona – lustra (lustro na wymiar) istnieją od naprawdę wielu stuleci, oraz w każdym wieku pojawiały się ich stówki, jeśli nie tysiące rodzajów i nie chodzi tu o ich rozmiary, lecz ich obramowania, które to mają możliwość się stać przepiękną ozdobą każdziutkiego pomieszczenia. Jeżeli chodzi o lustra typu Na Wymiar, to wewnątrz sieci istnieje sporo firm, które się tym zajmują.

Dzięki pewnym z nich można dopasować konkretne lusterko do osobistych wyobrażeń, dzięki funkcji wyboru kolorku tafli, jego formie i rozmiarach, sposobie mocowania, czy fazowania, oraz wyborze obramowania.