Na co zwracać własną uwagę kupując mieszkanko od dewelopera?

Wielu kupujących mieszkanie preferuje te nowe. Tendencji tej służy również plan Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dopłatę tylko do nieruchomości z rynku pierwotnego.
Stawiając na nabycie mieszkanka na pierwotnym rynku częstokroć dajemy się skusić interesującym cenom, ładnym wizualizacjom i przyrzeczeniom deweloperów.

Wskazane jest jednak zachować zdrowy rozsądek oraz gruntownie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na umowie przedwstępnej. Deweloperska ustawa wprowadziła parę wymogów, jakie mają za zadanie polepszyć zakres ochrony klientów przedsiębiorstw deweloperskich. Umowa przedwstępna powinna mieć formę notarialną. Umowę przedwstępną podpisuje się w sytuacji, gdy upatrzyliśmy sobie konkretne mieszkanie, jednakże na ten tą chwilę nie rozporządzamy wymaganymi kapitałami. Proces uzyskania kredytu nastręcza kilku formalności. Przedwstępna umowa uchroni nas przed kupieniem przez innego klienta naszego zajętego mieszkania. Kupując nowe mieszkania Toruń z pewnością sprawdź dewelopera.
budynek

Autor: Röben
Źródło: Röben
nowe mieszkania toruń

Autor: Keith Kissel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, należałoby sprawdzić wszystkie dane na temat dewelopera. Na etapie zestawiania ofert bezpiecznie jest poczynić oceny, czy właścicielem konkretnego gruntu jest faktycznie deweloper. W tej chwili bardzo łatwo pozyskać taką informację w sieci, znajdując internetową wyszukiwarkę ksiąg wieczystych.

Ten ekscytujący wpis po prostu trzeba poznać. Odnosi się do pokrewnej kwestii, więc z pewnością warto go przeczytać. Kliknij – szczerze zalecamy ten tekst.

Dzięki temu możesz dowiedzieć się między innymi o obciążeniach hipotecznych. Kiedy zawęziliśmy już obręb badań, warto udać się do biura sprzedaży danego dewelopera oraz poprosić o prospekt informacyjny inwestycji – polecane przedsiębiorstwo budowlane.

Jest to niezastąpione źródło danych o deweloperze, inwestycji i wszelakich ciekawiących nas aspektów nieruchomości takich jak przedsiębiorstwo budowlane Toruń jakie będzie budować nasz przyszły domek.