Mieszkania w dużych miastach

Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W dużych miastach apartamentowce rosną w oczach.

Przykładem są wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44. Oprócz apartamentów popularne są także przestronne mieszkania w odremontowanych kamienicach. Ich wartości na rynku, tak jak apartamentów, rozpoczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za metr kwadratowy.

Świeże apartamentowce powstają zazwyczaj w samych sercach metropolii, co jest bardzo cenione za łatwy dojazd i bujną infrastrukturę. Dodatkowo deweloperzy starają się wznosić apartamentowce w pobliżu dużej ilości zieleni, tras spacerowych i skwerów.

Ciekawi Cię opublikowany w tym portalu tekst? Kliknij więc dodatkowo tutaj i przeczytaj więcej nowości na omawiany temat!

Czasy betonowych pustyń na szczęście odeszły już do lamusa.

Kraków

Apartament Johny oferuje w centrum, na Mokotowie i na Woli. Inwestycje powstają również na dalekich rogatkach metropolii. W stolicy za ekskluzywne mieszkanie trzeba wyłożyć najwięcej w kraju – ceny przekraczają siedem milionów PLN. Mieszkanie w stuletnich odremontowanych kamienicach można znaleźć m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Ceny za m2 bywają wyższe, niż dwadzieścia tysięcy złotych.

W innych częściach kraju można zobaczyć tańsze apartamenty.

Każda nasza witryna posiada jedynie ciekawe dane, które zapadną Ci w pamięć na długi czas, zatem bez wahania kliknij także tu!

Poznań jest miastem, w którym ekskluzywne lokale są budowane głównie na obrzeżach, w sąsiedztwie dużej ilości zieleni. Ceny bywają tu nawet 2-krotnie mniejsze, aniżeli w Warszawie. Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę „Apartament Kozica”, aby się o tym przekonać.

Inaczej prezentuje się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko odrobinę mniej drogie niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny krążą w rejonie pięciu-sześciu milionów PLN. Mieszkania w mieście królów bardzo chwalą sobie obcokrajowcy.